Dlaczego my?

Oferujemy dofinansowanie do 100% kosztów szkolenia, jakość usług potwierdzoną niezależnymi certyfikatami, sprawdzoną kadrę, wysoką efektywność, elastyczność i indywidualne podejście oraz różnorodną metodykę pracy.

Dofinansowanie do 100% kosztów szkolenia

Pozyskamy środki, przeprowadzimy szkolenie i rozliczymy dofinansowanie. Zapewniamy wysoką skuteczność: 80% złożonych przez nas wniosków uzyskało dofinansowanie. W przypadku odmowy ponosimy cały koszt, klient nic nie płaci.

Jakość potwierdzona niezależnymi certyfikatami

Posiadamy standard szkoleniowy SUS 2.0.

Sprawdzona kadra

Nasi trenerzy to praktycy z wieloletnim stażem w sprzedaży i zarządzaniu: byli pracownicy sklepów, przedstawiciele handlowi, kadra managerska.

Wysoka efektywność

Pracujemy na realnych przykładach codziennych sytuacji zawodowych. W ten sposób szkolenie dostarcza solidny pakiet gotowych rozwiązań do wdrożenia tu i teraz.

Elastyczność i indywidualne podejście

Każde nasze szkolenie jest tworzone indywidualnie na potrzeby firmy, na podstawie wcześniejszej identyfikacji i analizy potrzeb szkoleniowych. W zależności od wymagań klienta, branży, w której działa i specyfiki jego firmy dobieramy trenera, który idealnie pasuje do profilu firmy.

Metodyka pracy

Zaletą naszych szkoleń jest wykorzystywanie różnorodnych metod i narzędzi: np. ćwiczenia case study, gry szkoleniowe i praca z kamerą. Dodatkowo zapewniamy ewaluację poszkoleniową.

Nasi Partnerzy

Poniżej firmy i organizacje, z którymi mieliśmy przyjemność współpracować