napis

telefon-fiolet

+48 608 816 943

facebook-iconyoutube-iconviemo-icon

O Nas

 DSC1574

Jesteśmy firmą szkoleniową, która opiera się na wiedzy i długoletnim doświadczeniu tych, którzy ją tworzą. Nasz zespół trenerski posiada nie tylko ogromne doświadczenie zawodowe ale także wieloletnią praktykę trenerską. Wśród szkoleniowców znajdują się byli pracownicy sklepów, przedstawiciele handlowi,  managerowie czy dyrektorzy.

Oferta naszych szkoleń obejmuje bardzo szeroki zakres, są to m.in. szkolenia w zakresie sprzedaży, zarządzania, umiejętności osobistych, a także z obsługi programów komputerowych takich jak. Ms Excel, Power Point czy z pozycjonowania stron www i budowania marki itp.

Każde nasze szkolenie jest dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta, dzięki ich skrupulatnej identyfikacji i analizie. Oferujemy zarówno krótkie treningi, jak i długie cykle warsztatów. Nasze działania wykraczają poza tradycyjne formy szkoleń, ponieważ w naszej ofercie posiadamy również, coaching, mentoring oraz trening w miejscu pracy.

Nasze szkolenia są nastawione na maksymalną efektywność. Dzięki ewaluacji poszkoleniowej zleceniodawca dokładnie dowiaduje się, jakie efekty dały przeprowadzone przez nas szkolenia w zakresie satysfakcji, wiedzy jak i zmiany postaw na stanowisku pracy. Nasze kursy mają realnie poprawić sposób funkcjonowania firmy, danego sklepu czy sieci sklepów, znacznie zwiększając ich obroty.

MISJA

Misją naszej firmy jest usprawnianie funkcjonowania organizacji poprzez rozwijanie kompetencji i wzmacnianie potencjału jej pracowników.

Wierzymy, że oferowane przez nas wsparcie szkoleniowe i doradcze w realny sposób przyczynia się do osiągania sukcesu przez naszych Klientów.

 WIZJA

Naszą ambicją jest ciągłe poszerzanie grona usatysfakcjonowanych Klientów poprzez rzetelne i wartościowe programy oddziaływania. Dążymy do kreowania narzędzi oraz rozwiązań, które przynoszą długofalowe efekty dla organizacji.

  

MOTTO: Rozwijanie przez działanie

Uważamy, że najbardziej efektywne metody to takie, które angażują i aktywizują uczestników.

Dlatego pomagamy osiągać cele szkoleniowe za pomocą warsztatowych zadań, które pobudzają do testowania kształtowanych kompetencji.

Newsletter - Bądź na bieżąco!newsletter templates powered by FreshMail

WAŻNE:
Zapisując się na nasz newsletter Wyrażaasz zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu przez Warto Szkolić Sp. z o.o. z siedzibą we Gnieźniew celu otrzymywania newsletterów.