,

Czy korzystasz z Bazy Usług Rozwojowych?

Czy korzystasz z Bazy Usług Rozwojowych?

Inwestycja w zasoby ludzkie zaliczana jest do najbardziej opłacalnych. Wielu przedsiębiorców docenia wartość wiedzy, kompetencji i umiejętności, jakie ich personel nabywa w czasie szkoleń – i po stokroć oddaje wykonując swoje zadania lepiej, efektywniej, solidniej. Szczególnie teraz, w tak zwanej erze pracownika, rozwój pracowników jest unikalną wartością dodaną, często stanowiącą zasadniczy element motywacyjny i integrujący ludzi z firmą. Usługi rozwojowe są i będą w najbliższej przyszłości realnym narzędziem każdego, kto poważnie myśli o konkurencyjności swojego biznesu. W ten proces doskonale wpisuje się zyskująca coraz większą popularność Baza Usług Rozwojowych. Te narzędzie, udostępnione przez PARP, łączy usługodawców z podmiotami, które poszukują rozwoju poprzez szkolenia, coaching, mentoring, bądź e-learning. Okazuje się jednak, że wcale nie jest łatwo skorzystać z tej skarbnicy w stu procentach bez profesjonalnego wsparcia.

Paleta szkoleń, które przedsiębiorca może pozyskać dla swoich pracowników w ramach Bazy Usług Rozwojowych, jest właściwie nieograniczona. Wystarczy określić zasadnicze oczekiwania lub zdiagnozować potrzeby, a także odnaleźć właściwe szkolenia – bądź pakiety szkoleń, oferowanych przez wyspecjalizowane podmioty z rynku. Dobrze jest też uzyskać profesjonalne wsparcie w zakresie pozyskania środków na planowane szkolenia. Najlepiej, jeżeli jest to ktoś doświadczony w pozyskiwaniu środków unijnych, posiadający odpowiednią wiedzę i dysponujący zapleczem merytorycznym w tym zakresie. Współpraca z takim Partnerem z pewnością skróci czas operacyjny potrzebny na przeprowadzenie całego procesu i pozwoli skutecznie podwyższać kwalifikacje posiadanych kadr.

Rosnące zainteresowanie Bazą Usług Rozwojowych i potrzeba specjalistycznego wsparcia w zakresie pozyskiwania finansowania oraz prowadzenia wysokiej jakości szkoleń sprawiły, że zespół Warto Szkolić aktywnie włącza się w ten projekt. Wieloletnie doświadczenie na rynku usług szkoleniowych daje nam możliwość zastosowania sprawdzonych metod, precyzyjnie dopasowanych do oczekiwań szkolonego zespołu. Back office, wyspecjalizowany w zakresie administracji, tworzenia i prowadzenia dokumentacji projektowej, z powodzeniem przygotowuje formalnoprawną stronę szkoleń dla naszych klientów – w tym wnioski o dofinansowanie ze środków zewnętrznych. Oznacza to, że współpraca z Warto Szkolić przynosi wymierne benefity.

Nasz zespół otrzymuje również wiele zapytań, dotyczących profesjonalnego doboru oferty w ramach Bazy Usług Rozwojowych, do potrzeb danego zespołu. Właściwe doradztwo w tym zakresie ma kluczowe znaczenie dla rozwoju kadr. Tylko zapewnienie odpowiedniej oferty szkoleniowej przynosi korzyści pracodawcy oraz pracownikom. Jeżeli dodatkowo jest możliwość nieodpłatnego skorzystania ze szkoleń o wartości niejednokrotnie sięgającej dziesiątek tysięcy złotych – zysk wydaje się oczywisty. Dlatego zespół Warto Szkolić, realizując swoją misję propagowania dynamicznego rozwoju kadr, bierze aktywny udział w pozyskiwaniu finansowania dla swoich klientów, w ramach Bazy Usług Rozwojowych. Wiele takich projektów mamy już za sobą – chętnie podejmiemy się kolejnych.

Rozwijajmy się wspólnie – zapytaj nas o możliwość uzyskania finansowania dla szkoleń w Twojej firmie. Zapraszamy!

Śledź nas i Udostępniaj w sieci społecznościowej

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *