napis

telefon-fiolet

+48 608 816 943

facebook-iconyoutube-iconviemo-icon

Strona GłównaSzkoleniaMerchandisingSzkolenie Aranżacja Sklepu

Aranżacja Sklepu

Odpowiednia lokalizacja, ciekawy towar i atrakcyjna cena to w obecnych czasach zbyt mało by przyciągnąć klienta do sklepu. Niezwykle istotną rolę odgrywa tu funkcjonalność oraz estetyka sklepu. Odpowiednie zagospodarowanie przestrzeni, a więc optymalne wyznaczenie ciągów komunikacyjnych, umieszczenie urządzeń ekspozycyjnych, rozmieszczenie sprzętu czy też usytuowanie wyjścia, ułatwiają klientom robienie zakupów i umożliwiają zapamiętanie rozmieszczenia kategorii poszczególnych produktów. Dlatego warto zainwestować w odpowiednią aranżację sklepu, która sprawi, że klienci będą chętnie robić zakupy w danym punkcie handlowym.

Podstawowe zagadnienia poruszane na szkoleniu:

  • aranżacja małych powierzchni wewnątrz sklepu; projektowanie stref funkcjonalnych (przymierzalnie, kasy, ekspozycje, obszary przecen)
  • aranżacja witryn sklepowych: witryny tematyczne i okazjonalne, techniczne rozwiązania stosowane w wykonaniu witryny
  • planowanie powierzchni sklepowej: plan sklepu – ścieżka od wejścia do kasy, wykorzystanie przestrzeni w sklepie o małej powierzchni, ekspozycja towaru przy kasach, meble sklepowe – jak je wykorzystać, towar na ścianie i na ruchomych elementach

 

 Wszystkich zainteresowanych szkoleniami z zakresu merchandisingu zapraszamy do kontaktu z biurem pod adresem: biuro@wartoszkolic.pl

 

 

 

 

 

Newsletter - Bądź na bieżąco!newsletter templates powered by FreshMail

WAŻNE:
Zapisując się na nasz newsletter Wyrażaasz zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu przez Warto Szkolić Sp. z o.o. z siedzibą we Gnieźniew celu otrzymywania newsletterów.