Szkolenia - filmy szkoleniowe

szkolenia filmy szkoleniowe

Nagrywanie filmów szkoleniowych

W swojej ofercie posiadamy również realizację filmów szkoleniowych, które mogą zostać wykorzystane do prezentacji produktu, jako instrukcja prawidłowej obsługi klienta, do stworzenia prezentacji firmy, przeprowadzenia badania tajemniczego klienta, a także w celu oszczędzenia czasu (nagrania jednorazowo szkolenia, które będzie później jedynie odtwarzane kursantom).

Formy multimedialne

Oferujemy naszym Klientom znacznie więcej, niż tylko szkolenia w tradycyjnej formie. Chętnie sięgamy po nowe technologie, czyniąc kursy atrakcyjniejszymi i bardziej przystępnymi. Istotne jest przy tym to, że jako specjaliści, którzy sami prowadzą szkolenia, łatwiej jest nam ocenić potrzeby odbiorców i uczynić realizowane przez nas filmy szkoleniowe prostymi i zrozumiałymi. Wykonując zlecenie, wykorzystujemy zdobywane przez wiele lat umiejętności i doświadczenie. Mamy na swoim koncie setki zrealizowanych projektów.

Korzyści z tworzenia filmów szkoleniowych

Przeszkolenie większej liczby osób

Dzięki filmom szkoleniowym mamy możliwość przeszkolenia większej liczby osób w identyczny sposób.

Brak destabilizacji pracy

Brak destabilizacji pracy przedsiębiorstwa/zakładu/firmy.

Brak kosztów organizacyjnych i wynagrodzenia trenera.

Przy tego typu projekcie nie mamy kosztów organizacyjnych i wynagrodzenia trenera.

Atrakcyjna forma szkolenia

Przekazywana wiedza będzie bardziej przystępna z uwagi na atrakcyjną, multimedialną formę. Możliwe jest stworzenie zarówno filmu szkoleniowego, który sam w sobie stanowi szkolenie.

Oszczędność czasu i pieniędzy

Filmy szkoleniowe pozwalają na zaoszczędzenie czasu oraz pieniędzy.

Bardziej przystępna wiedza

Każdy uczestnik kursu obejrzy ten sam film, usłyszy ten sam wykład, zobaczy te same gesty.

Szkolenia dofinansowane

Jako firma szkoleniowa napiszemy, złożymy wniosek o dofinansowanie i pozyskamy środki na szkolenie. Usługa jest zupełnie bezpłatna.
Pomagamy w pozyskaniu środków na sfinansowanie kursu w ramach BUR (usługi rozwojowe), oraz KFS (Krajowego Funduszu Szkoleniowego).

Szkolenia multimedialne flash

Nasi Klienci najchętniej sięgają po szkolenia multimedialne flash. Co to jest? To najnowsza technologia, która gwarantuje wieloaspektowe wykorzystanie. Szkolenie stanowi nie tylko film, ale pewnego rodzaju interaktywną prezentację, wzbogaconą o materiały audiowizualne. Najczęściej uczestnik kursu ma możliwość samodzielnego przejścia przez poszczególne etapy nauki, a filmy obrazujące przykłady danych zagadnień utrwalają zdobyty przez niego materiał.

Schemat realizacji filmu szkoleniowego

Jak zatem wygląda realizacja filmu szkoleniowego?

W pierwszej kolejności spotykamy się z naszym zleceniodawcą, który przekazuje nam wytyczne, wymagania i oczekiwania względem filmu. Na podstawie zgromadzonych informacji określamy cele naszego projektu. W dalszej kolejności przygotowujemy harmonogram prac, wskazując na konkretną datę realizacji. Nasi specjaliści przygotowują scenariusz. Dalej następuje zatwierdzenie scenariusza przez zleceniodawcę, wybór aktorów i miejsc akcji. Praca na planie zdjęciowym trwa od kilku do kilkunastu dni, w zależności od poziomu skomplikowania projektu. Następnie przeprowadzany jest montaż, udźwiękowienie oraz ma miejsce postprodukcja. Efekt prac przedstawiamy zleceniodawcy, który ma możliwość zgłoszenia poprawek. Finalna wersja filmu jest gotowa po 30 dniach od realizacji zdjęć.

Produkcja

W ramach tworzenia scenariusza filmu szkoleniowego jesteśmy w nieustannym kontakcie z naszym zleceniodawcą. To Klient decyduje o kształcie i formie realizowanego projektu. Do nagrywania używamy sprzętu najwyższej jakości, obejmującego kamery, cyfrowe rejestratory dźwięku oraz stabilizatory obrazu. Na planie pracuje zespół, złożony między innymi ze scenarzysty, operatora, kierownika projektu pełniącego funkcję reżysera, montażysty oraz profesjonalnych aktorów. Film wzbogacamy również o stosowną grafikę z napisami, która pozwala podkreślić najważniejsze elementy projektu.

Nasi specjaliści

W naszym zespole posiadamy wszechstronnych specjalistów, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w zakresie prowadzenia i organizacji różnego rodzaju szkoleń. Swoją wiedzę czerpali z praktyki, zdobywanej jako pracownicy sklepów, przedstawiciele handlowi, managerowie oraz dyrektorzy. Chcąc tworzyć filmy najwyższej jakości, współpracujemy również z profesjonalnymi filmowcami: scenarzystami, operatorami, montażystami oraz aktorami.

Kontakt

Zainteresowanych naszymi usługami w zakresie realizacji filmów szkoleniowych zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu +48 608 816 943 i adresem e-mail [email protected] Wyślij nam zapytanie ofertowe, a my skontaktujemy się z Tobą.

Nasi trenerzy

Adrian Wojciechowski
Adrian Wojciechowski
Sprzedaż, Komunikacja, Szkolenia managerskie
Jakub Kocjan
Jakub Kocjan
Trener lean management

Nagrywanie filmów szkoleniowych z Warto Szkolić

Zapraszamy do obejrzenia filmu promującego naszą działalność w zakresie nagrywania filmów szkoleniowych

Odtwórz wideo
Lat doświadczenia
Zadowolonych Klientów
Godzin szkoleniowych

Powierzając nam nagranie swojego filmu szkoleniowego

Masz gwarancję, że będzie to produkcja na najwyższym poziomie!
High!

Przeczytaj ostatnie wpisy na naszym blogu