,

Projekty w ramach Krajowego Funduszu Szkoleniowego

Projekty w ramach Krajowego Funduszu Szkoleniowego

Z nadarzających się okazji zawsze trzeba korzystać i tym tropem poszli nasi kolejni Klienci, którzy nawiązali z nami współpracę w ramach dofinansowania z Krajowego Funduszu Szkoleniowego. Obecnie nasza firma realizuje tego typu projekty w trzech przedsiębiorstwach.

W firmach Markos oraz Stalbud ze Stalowej Woli, przeprowadzamy szkolenia w zakresie coachingu biznesowego (14 h). Warsztaty te dadzą możliwość przyjrzenia się obecnej sytuacji w firmie, poszerzenia perspektyw oraz znalezienia nowych możliwości i rozwiązań. Uczestnicy uświadomią sobie, które kompetencje powinni rozwinąć oraz jak lepiej mogą korzystać ze swoich naturalnych zdolności, aby osiągać zamierzone rezultaty. Doskonalone są umiejętności podejmowania trafnych decyzji i radzenia sobie w trudnych sytuacjach i oczywiście opracowywana jest skuteczna strategia działania.

Natomiast w firmie Tryumf ze Stalowej Woli, przeprowadzamy szkolenia w zakresie coachingu menedżerskiego (16 h) i nauki coachingowego stylu zarządzania (10 h). W ramach coachingu menedżerskiego uczestnicy poznają zastosowania coachingu w planowaniu, wyznaczaniu celów, delegowaniu zadań, monitorowaniu, ocenie wyników oraz prowadzeniu rozmów rozwojowych. Nauka coachingowego stylu zarządzania pozwoli z kolei uczestnikom na identyfikowanie się z firmą, poczucie większej odpowiedzialności za jej losy i działania zmierzające do osiągania zysków. Poza tym uczą się oni jak wykorzystywać umiejętności coachingowe w biznesie i zarządzaniu.

Zapraszamy również inne firmy do podjęcia z nami współpracy w ramach dofinansowania z Krajowego Funduszu Szkoleniowego. Przypominamy jednocześnie, że w bieżącym roku można składać wnioski na przeszkolenie pracowników w wieku 45+.

W razie ewentualnych pytań zapraszamy do kontaktu.

Śledź nas i Udostępniaj w sieci społecznościowej

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *