fbpx
Aldona Litwińska

Aldona Litwińska

Umiejętności osobiste, Zarządzanie czasem

Posiada ponad 15 – letnie doświadczenia jako coach, trener i psycholog sportowy. Od 2005 roku członek Polskiego Komitetu Psychologów Olimpijskich. Autorka programu relaksacji i obniżania napięcia.

Specjalizuje się w pracy trenerskiej i coachingowej w obszarach radzenia sobie ze stresem, integracji, budowania zespołu, kreatywności i zarządzania czasem. Chętnie podejmuje się także szkoleń wyjazdowych w plenerze, które wykorzystują elementy sportowe i zabaw integracyjnych.

Przeprowadziła 2850 godzin szkoleniowych dla 2200 uczestników. Pracowała dla wielu firm, m.in.: Auchan, Carlsberg, Hewlett Packard, Bols czy IKEA.

Absolwentka psychologii na UJ w Krakowie. Ukończyła dwie szkoły coachingu: "The Art And Science of Coaching" w Erickson College International, Szkołę Coachów Organizacji Rozviyak oraz dwie szkoły trenerskie na poziomie zaawansowanym - Szkołę Trenerów Organizacji Prorozvoyovo oraz Małopolską Szkołę Trenerów Organizacji ROZVIYAK.

W swojej kieruje się celem: rozwijać potencjał drzemiący w ludziach i i wyzwalać motywację w dążeniu do celów zawodowych i osobistych.