napis

telefon-fiolet

+48 608 816 943

facebook-iconyoutube-iconviemo-icon

Strona GłównaTrenerzyKatarzyna Konieczna

Katarzyna Konieczna

KATARZYNA-KONIECZNA

Posiada ponad 16-letnie doświadczenie na stanowiskach menedżerskich i związanych z obszarem zarządzania zasobami ludzkimi. Była redaktor naczelna pisma ,,Personel i zarządzanie” oraz Grupy Czasopism Kadrowych i Menedżerskich. Autorka artykułów z zakresu ZZL publikowanych m.in. w ,,Rzeczpospolitej”.

Jej domeną jest prowadzenie autorskich warsztatów z obszaru kompetencji menedżerskich, motywacji, budowania zespołu, komunikacji oraz zarządzania sobą w czasie i stresie.

Przez ponad 12 lat praktyki trenerskiej i konsultanckiej przeprowadziła ponad 1500 godzin szkoleniowych dla menedżerów i pracowników sektora państwowego i prywatnego.

Z wykształcenia prawnik z specjalizacją prawa pracy oraz akredytowany konsultant Insights Discovery i FACET5. Absolwentka szkoleń i kursów Richarda Bolstada, Briana Tracy, Davida Gordona i Franka Farelly’ego.

W pracy trenerskiej stawia sobie za cel wspieranie uczestników w dotarciu do własnych zasobów, umożliwiających nowe, efektywne funkcjonowanie.

Newsletter - Bądź na bieżąco!newsletter templates powered by FreshMail

WAŻNE:
Zapisując się na nasz newsletter Wyrażaasz zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu przez Warto Szkolić Sp. z o.o. z siedzibą we Gnieźniew celu otrzymywania newsletterów.