napis

telefon-fiolet

+48 608 816 943

facebook-iconyoutube-iconviemo-icon

Strona GłównaTrenerzyMichał Zejdler

Michał Zejdler

mz

Z doświadczenia konsultant, przedstawiciel handlowy, kierownik rejonu, koordynator i trener. W swojej ponad 20 – letniej karierze zajmował się obsługą strategicznych klientów w branży B2B, rekrutacją i wdrażaniem na stanowiska oraz zarządzaniem zespołami sprzedażowymi.

Jako trener spełnia się prowadząc treningi kompetencyjne w miejscu pracy z zakresu obsługi klienta, sprzedaży towarów i usług, merchandisingu. Jego specjalizacją są także szkolenia kształtujące umiejętności miękkie i kompetencje menedżerskie.

Absolwent Camerimage Film School w Toruniu na wydziale aktorskim. Ukończył Szkołę Trenerów Biznesu Profesja Plus i certyfikowane Szkolenia Trenerów Biznesu Grupy Trenerskiej Mentor. Członek Łódzkiego Klubu Trenerów i Konsultantów Zarządzania Matrik.

Jego motto brzmi: ,,Doskonałość to ciągła zmiana”. Dlatego jest zwolennikiem długofalowych programów doradczo-rozwojowych dla Firm, które trwale zmieniają umiejętności zawodowe i systemy funkcjonujące w nowoczesnej organizacji.   

Newsletter - Bądź na bieżąco!newsletter templates powered by FreshMail

WAŻNE:
Zapisując się na nasz newsletter Wyrażaasz zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu przez Warto Szkolić Sp. z o.o. z siedzibą we Gnieźniew celu otrzymywania newsletterów.