napis

telefon-fiolet

+48 608 816 943

facebook-iconyoutube-iconviemo-icon

Strona GłównaTrenerzyWaldemar Szymecki

Waldemar Szymecki

ws

Trener biznesu, coach, menedżer, konsultant.

W swojej karierze pełnił funkcje przedstawiciela handlowego, kierownika sprzedaży, regionalnego dyrektora sprzedaży oraz kierownika działu szkoleń. Od 20 lat pracuje w Działach Sprzedaży i Dystrybucji w branży FMCG.

Specjalizuje się w rozwoju umiejętności sprzedażowych przedstawicieli handlowych metodą on the job training. Świetnie sprawdza się także jako trener negocjacji, technik sprzedaży, obsługi klienta, merchandisingu, zarządzania zespołem oraz w coachingu.

Przeprowadził ponad 5000 godzin szkoleniowych dla ponad 100 firm. Pracował m.in. dla firm: Carlsberg SA,  Samsung, Sygnity Technology, Home.pl, Makro i Media Expert.

Autor publikacji na temat wykorzystania treningu w miejscu pracy dla magazynu Business&Coaching oraz twórca programów wprowadzania nowych pracowników i standardów pracy dla przedstawicieli handlowych i kierowników sprzedaży.

Newsletter - Bądź na bieżąco!newsletter templates powered by FreshMail

WAŻNE:
Zapisując się na nasz newsletter Wyrażaasz zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu przez Warto Szkolić Sp. z o.o. z siedzibą we Gnieźniew celu otrzymywania newsletterów.