napis

telefon-fiolet

+48 608 816 943

facebook-iconyoutube-iconviemo-icon

Dział:: Szkolenia
Wszystkie szkolenia mają jakiś określony cel. Niezależnie od tego, czy chodzi o wdrożenie do używania nowej technologii, czy o prezentację danego produktu, każde spotkanie tego typu ma poszerzyć wiedzę osoby szkolonej. Tyle teorii, ale w praktyce bywa bardzo różnie. Jak uniknąć epidemii senności wśród kursantów? Co zrobić, aby wyszli ze szkolenia z wiedzą, którą wykorzystają? Oczywiście, sporo zależy od charyzmy prowadzącego i zainteresowania osób szkolonych, ale poniżej prezentujemy parę wskazówek, które mogą pomóc w przeprowadzeniu świetnych zajęć outdoor, będących świetna odskocznią od nudnych „wykładów” w salach konferencyjnych.
Dział:: Szkolenia
W dobie nowych technologii, jak i również zmieniającego się rynku usług i towarów, pojawiają się przeróżnego rodzaju możliwości zarobkowe. Z tego właśnie powodu coraz większym zainteresowaniem cieszą się sklepy internetowe. To nie tylko biznes pozwalający trafić do znacznie większej grupy odbiorców, ale przede wszystkim możliwość wygenerowania większych zysków już od pierwszych miesięcy istnienia działalności. Czy jednak konsumenci, którzy korzystają z zakupów online, powinni być spokojni o dane, które udostępniają administratorom serwisów?
Dział:: Warto Szkolić
Jakie cechy ma dobry trener? Dobry trener to ten, który posiada odpowiednią, specjalistyczną wiedzę i umiejętności, potrafi rozpoznać oczekiwania uczestników szkolenia i wyjść im naprzeciw, być dobrym doradcą, motywatorem i inspiracją dla innych. Można by wymieniać jeszcze długo. W naszej firmie nieustannie poszukujemy odpowiedzi na to pytanie. Chcąc jak najlepiej dopasować ofertę szkoleń do potrzeb klientów, współpracujemy z najlepiej wykwalifikowaną kadrą szkoleniowców, która stale się powiększa.
Dział:: Szkolenia
W ostatnim czasie coraz większym zainteresowaniem cieszą się przeróżnego rodzaju pokazy produktów, które nastawione są na ich sprzedaż w miejscu pokazu. Towary tam prezentowane są różne, ale najczęściej spotykamy się ze sprzętem AGD, sprzętem medycznym, wyposażeniem sypialni czy suplementami diety. Jednakże z każdym rokiem na pokazach pojawiają się nowe branże. Nie da się jednak ukryć, że dla wielu osób taki sposób sprzedaży kojarzy się z naciąganiem lub wręcz oszustwem. Czy ma on zatem dziś uzasadnienie biznesowe?  
Dział:: Szkolenia
W miesiącu wrześniu, trenerzy zespołu „Warto Szkolić” zorganizowali z ramach Bazy Usług Rozwojowych, szkolenie w zakresie budowania współpracy w zespole dla pracowników firmy Smart Automation.
Dział:: Szkolenia
Wyniki sprzedażowe pojedynczych sklepów decydują o sukcesie całej marki czy też sieci sklepów, dlatego tak duże znaczenie ma organizowanie szkoleń dla działu handlowego. Mają one za zadanie uzmysłowić pracownikom, w jak dużym stopniu wyniki  sprzedażowe zależne są od ich codziennej pracy – i to bez względu na zajmowane stanowisko. Nie bez powodu tego typu szkolenia odbywają się w miejscu pracy - to właśnie tam jest najwięcej możliwości oddziaływania na klienta w taki sposób, by zachęcić go do zrobienia większych zakupów, niż początkowo planował. Warto zatem uczyć się nowości w środowisku, w którym będziemy naszą wiedzę wdrażać w życie.
Dział:: Warto Szkolić
W dniach 28-29 września 2017 w siedzibie naszej firmie gościliśmy audytorów, przeprowadzających okresową kontrolę jakości oferowany przez nas usług. Warto Szkolić zostało wylosowane do badania przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP), jako jedna z firm oferujących szkolenia dofinansowane ze środków tej instytucji.
Dział:: Merchandising
By sprzedaż mogła odbywać się na właściwym poziomie, należy o nią zadbać w każdym możliwym obszarze. Jeszcze kilkanaście lat temu ludzie byli o wiele bardziej bardziej nastawieni na zakup tego, co praktyczne. Jednak pojawienie się nowych producentów i zwiększenie asortymentu spowodowało, że jednak ludzie stali się estetami. Uwielbiamy otaczać się tym, co ładne.
Dział:: Szkolenia
Możliwość zdobycia dofinansowania na przeróżnego rodzaju przedsięwzięcia to dla przedsiębiorców szansa na oszczędności, przy jednoczesnej realizacji istotnych z punktu widzenia firmy celów. To nowe możliwości nie tylko dla przyszłych i małych firm, ale również dla większych podmiotów, które istnieją na rynku od dłuższego czasu.
Dział:: Szkolenia
Żyjemy w świecie, w którym dostęp do Internetu jest wszechobecny. Coraz większa liczba firm globalnych nie tylko korzysta z rekrutacji prowadzonej za pośrednictwem Sieci, ale również współpracuje na co dzień z pracownikami zdalnie. Jak dowodzą badania, aż 80%specjalistów globalnych firm jest ukierunkowanych na pracę w zdalnie kierowanych zespołach.
Strona 1 z 30

Newsletter - Bądź na bieżąco!newsletter templates powered by FreshMail

WAŻNE:
Zapisując się na nasz newsletter Wyrażaasz zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu przez Warto Szkolić Sp. z o.o. z siedzibą we Gnieźniew celu otrzymywania newsletterów.

Lista Wpisów

Kalendarz

« Listopad 2017 »
Pn Wt Śr Czw Pt Sb Nie
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30