napis

telefon-fiolet

+48 608 816 943

facebook-iconyoutube-iconviemo-icon

Dział:: Szkolenia
Umiejętność nawiązywania trwałych relacji z klientem jest wyznacznikiem sukcesu firmy. Jeżeli zależy nam na trwałym i stabilnym wyniku, musimy za wszelką cenę starać się, by nowy klient wrócił do nas po kolejny produkt czy usługę. Nie jest to łatwe - zwłaszcza kiedy konkurencja wręcz zalewa rynek produktami tańszymi, lepszymi jakościowo lub lepiej promowanymi. Jednak przy odpowiednim podejściu, jest to możliwe do wykonania.
Dział:: Szkolenia
W dobie olbrzymiej konkurencji w handlu, znajomość odpowiednich technik sprzedaży jest właściwie niezbędna. Wiedza, jak wywrzeć wpływ na klienta i zmotywować go do zakupu, jest kluczem do sukcesu sklepu. Na szkolenia sprzedażowe firmy z całego świata wydają miliony, jest to przecież najważniejszy element ich działalności. Dobre szkolenie nawet z przeciętnego handlowca może zrobić lidera sprzedaży.
Dział:: Szkolenia
Szkolenie przeprowadziliśmy  15 listopada się w Toruniu i wzięło w nim udział sześciu uczestników, z trzech różnych firm: Crystal, Die-Cut i Uni-Kat. Wszystkie firmy działają w branży produkcyjnej.
Dział:: Merchandising
Muzyka towarzyszy ludziom od zawsze, wywołując swoim brzmieniem różnorodne emocje. Ma duże znaczenie dla twórców i odbiorców. Niekiedy doskonale się przy niej bawimy, czasem też płaczemy. Niektóre dźwięki sprawiają, że jesteśmy spokojniejsi i zrelaksowani. Dzięki innym – bardziej energetycznym – stajemy się pobudzeni, gotowi do działania. Trudno wyobrazić sobie film bez ścieżki dźwiękowej, która często nadaje fabule całkowicie inne znaczenie. Wiedzą o tym specjaliści od merchandisingu, umiejętnie sterujący ruchem klientów za pomocą muzyki.
Dział:: Szkolenia
Niezależnie od tego, czy prowadzimy firmę usługową czy handlową, stacjonarnie lub przez Internet, prędzej czy później będziemy mieć do czynienia z reklamacjami. Wbrew pozorom, ta część działalności jest niezmiernie ważna i ma duży wpływ na wizerunek firmy oraz to, jak jest postrzegana przez klientów – dlatego warto wybrać się na szkolenie w temacie profesjonalnej obsługi reklamacji. Panuje przekonanie, że klient, który reklamuje towar lub usługę, jest klientem straconym. Nic bardziej mylnego - profesjonalna i uprzejma obsługa procesu reklamacyjnego potrafi zdziałać cuda i ze zawiedzionego, często zdenerwowanego kupującego, zrobić stałego klienta, który dodatkowo napędzi sprzedaż, opowiadając znajomym o otwartym podejściu firmy do sytuacji spornych.
Dział:: Sprzedaż
W dniu 24 sierpnia bieżącego roku przeprowadziliśmy dla firmy BRONISZE audyt kolejnego sklepu, z którym spółka chciałaby nawiązać współpracę w ramach umowy partnerskiej. Więcej informacji o firmie i samym audycie znajdziecie Państwo w pierwszym artykule z cyklu, czyli tutaj.
Dział:: Szkolenia
Kiedy w 2012 r. w życie weszła ustawa zakazująca aptekom aktywnego promowania się, na wartości zyskał visual merchandising „farmaceutyczny”. Głównymi założeniami było oczywiście ustalenie potrzeb klientów, grup docelowych oraz właściwa ekspozycja, zgodna z trendami sezonowymi.
Dział:: Szkolenia
Jeszcze u schyłku ubiegłego stulecia techniki negocjacyjne były typowe głównie dla mediatorów czy prawników. Dziś brak elementarnej znajomości technik negocjacyjnych paraliżuje dynamiczny rozwój przedsiębiorstwa. Powoduje również, że nie potrafimy radzić sobie z konfliktami i przeszkodami w życiu osobistym. Umiejętności negocjacyjne przydają się bowiem zarówno w pracy, jak i w życiu prywatnym. Korzystają z nich dyplomaci, politolodzy, politycy, ale i handlowcy. Rozmaite szkolenia przedstawiają szereg technik, których zastosowanie gwarantuje osiąganie konkretnych celów biznesowych. Jakimi cechami powinien odznaczać się dobry negocjator? O czym pamiętać przy prowadzonych negocjacjach?
Dział:: Szkolenia
Dnia 2 grudnia 2017 przeprowadziliśmy dla firmy PAK Serwis szkolenie z zakresu inteligencji emocjonalnej w pracy zespołowej. W szkoleniu wzięło udział trzydziestu sześciu pracowników z kadry zarządzającej firmy: kierownicy i dyrektorzy.
Dział:: Szkolenia
Nadrzędnym celem wszystkich dostępnych na rynku szkoleń menedżerskich jest dostosowanie potencjału i naturalnych predyspozycji pracownika do potrzeb i zadań kadry zarządzającej w danej branży. Oprócz podniesienia kwalifikacji menedżerskich, szkolenia mają na celu budowanie pozycji lidera w grupie, naukę technik porozumiewania się z pracownikami każdego szczebla, ale przede wszystkim naukę technik motywacyjnych.
Strona 1 z 33

Newsletter - Bądź na bieżąco!newsletter templates powered by FreshMail

WAŻNE:
Zapisując się na nasz newsletter Wyrażaasz zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu przez Warto Szkolić Sp. z o.o. z siedzibą we Gnieźniew celu otrzymywania newsletterów.

Lista Wpisów

Kalendarz

« Styczeń 2018 »
Pn Wt Śr Czw Pt Sb Nie
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31