napis

telefon-fiolet

+48 608 816 943

facebook-iconyoutube-iconviemo-icon

Dział:: Szkolenia
W marcu przeprowadziliśmy szkolenie „Sztuka prezentacji i wystąpień publicznych” dla agencji interaktywnej.
Dział:: Szkolenia
Jednym z modeli współpracy, stosowanych w wielu polskich firmach, jest mechanizm zespołu rozproszonego. O co chodzi? Mowa o sposobie kierowania grupą ludzi, którzy są "rozsiani" po całej Polsce. Taki system dobrze sprawdza się między innymi przy formach współpracy zdalnej. W jaki sposób efektywnie organizować pracę takiej grupy? Jak powinien zachować się kierownik, osoba dowodząca i rozdzielająca zadania? Czego możesz dowiedzieć się na naszych szkoleniach? O tym kilka słów w artykule poniżej.
Dział:: Merchandising
Jedną z branż, chętnie korzystających z naszych usług szkoleniowych jest branża magazynowa. Przygotowaliśmy cykl szkoleń, które stanowią esencję gospodarki towarowej. Wyposażamy naszych kursantów w niezbędną wiedzę na ten temat i wskazujemy na dostępne w tym zakresie techniki i narzędzia, które wspierają organizację i rozwój firm w tej branży. Między innymi istotnym, podejmowanym przez nas zagadnieniem, są techniki składowania.
Dział:: Szkolenia
W marcu zorganizowaliśmy szkolenie sprzedażowe dla Phoenix Distribution Ltd. W szkoleniu wzięli udział: dyrektor handlowy, właściciel firmy oraz pracownicy handlowi. Były to osoby zajmujące się sprzedażą przez telefon oraz handlowcy pracujący w terenie.
Firma Phoenix Distribution działa w branży budowlanej, oferując doradztwo w doborze oraz dostawę materiałów budowlanych.
Dział:: Szkolenia
W dniach 12-13 marca 2018 roku przeprowadziliśmy dla firmy z branży informatycznej dwudniowe szkolenie z zakresu negocjacji. Zgodnie z życzeniem, spotkanie odbyło się poza siedzibą firmy. W szkoleniu uczestniczyło pięciu pracowników: czwórka z nich to pracownicy działu handlowego, a piątym był jeden z dyrektorów.
Dział:: Szkolenia
27 marca b.r. przeprowadziliśmy szkolenie z zakresu zarządzania asortymentem i efektywnej sprzedaży dla firmy Elektro Omega. Uczestnik spotkania to duża sieć hurtowni elektrycznych, zrzeszająca czterdziestu trzech członków, z placówkami zlokalizowanymi w całym kraju.
Dział:: Szkolenia
PR, czyli public relations to wpływanie na kształt stosunków społecznych poprzez użycie różnego rodzaju działań o charakterze marketingowym, promocyjnym, w celu zbudowania odpowiedniego wizerunku danego podmiotu. Działania z zakresu public relations stanowią esencję działalności zarówno mikro, makro, jak i średnich firm.
Dział:: Szkolenia
Niewątpliwie asertywność jest ważnym narzędziem skutecznej komunikacji interpersonalnej. W psychologii określa się ją jako podstawowy składnik inteligencji emocjonalnej, która obejmuje zdolność rozpoznawania własnych stanów emocjonalnych oraz innych osób, a także umiejętność radzenia sobie z różnymi stanami emocjonalnymi. Asertywność polega na umiejętności wyrażania opinii, konstruktywnej krytyki, swoich potrzeb, a także dyplomatycznego odmawiania (takiego, które nie urazi naszego rozmówcy).
Dział:: Szkolenia
W naszej ofercie posiadamy również szkolenia służące budowaniu szeroko rozumianego zaplecza dla startupów. Przede wszystkim skupiamy się na stronie marketingowej tego zagadnienia, wdrażając naszych kursantów w szczegóły - arkana tej tematyki.
Dział:: Szkolenia
Istotnym, podejmowanym przez specjalistów Warto Szkolić, tematem jest również dostosowanie obiektu wypoczynkowego do standardów hotelowych i całorocznej działalności. Zagadnienie to staje się coraz bardziej popularne z uwagi na fakt, iż turystyka w ostatnich latach jest jedną z najszybciej rozwijających się gałęzi gospodarki w Polsce. W 2017 roku odpowiadała za prawie 6 procent Produktu Krajowego Brutto.
Strona 1 z 40

Newsletter - Bądź na bieżąco!newsletter templates powered by FreshMail

WAŻNE:
Zapisując się na nasz newsletter Wyrażaasz zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu przez Warto Szkolić Sp. z o.o. z siedzibą we Gnieźniew celu otrzymywania newsletterów.

Lista Wpisów

Kalendarz

« Czerwiec 2018 »
Pn Wt Śr Czw Pt Sb Nie
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30