napis

telefon-fiolet

+48 608 816 943

facebook-iconyoutube-iconviemo-icon

Dział:: Merchandising
Większość Polaków wybiera się na zakupy "odzieżowe" raz na trzy miesiące, czyli mniej więcej przy każdej zmianie pory roku. Odwiedzamy najczęściej te same sklepy, raz po raz kusząc się na jakąś "nowość". Wiele czynników decyduje o tym, jakie sklepy wybieramy i dlaczego właśnie do tych chętnie wracamy. Z pewnością jednak jednym z najważniejszych elementów jest wygląd sklepu.
Dział:: Merchandising
W świecie marketingu i szeroko pojętego biznesu coraz częściej pojawia się pojęcie „visual merchandisingu”. Zagadnienie to stało się przedmiotem różnego rodzaju szkoleń, kursów, a nawet studiów wyższych. Visual merchandiser to nowy zawód, któremu specjaliści wróżą świetlaną przyszłość. Dlaczego ta dziedzina ma szansę podbić rynek sprzedaży?
Dział:: Szkolenia
Ogromnym medium, pełniącym bardzo istotną rolę we współczesnym świecie marketingu jest nie tylko portal Facebook, ale również YouTube, który w pewnym sensie przeżywa swoją drugą młodość i znów wrócił na piedestał. Internauci znów chętnie sięgają po filmiki. Sukces tego zjawiska spowodowany jest w dużej mierze kategorią spotów „do it yourself”, czyli zrób to sam, rozwiązujących różnego rodzaju problemy – Jak położyć płytki na ścianie? Jak zrobić idealny makijaż? Jak przygotować kurczaka w pięciu smakach? O tym wszystkim traktują youtube’owe filmiki, niejednokrotnie reklamując jednocześnie określone produkty.
Dział:: Szkolenia
Szkolenie odbyło się w Rzeszowie, w siedzibie firmy DRAM nieruchomości przy ulicy Warszawskiej 16 w dniach 29-30.03.2018. W szkoleniu uczestniczyła 1 osoba – pan Tomasz Wąsik – agent pośrednictwa nieruchomosci. Pan Tomasz jest odpowiedzialny za pozyskiwanie i obsługę klientów, szczególnie z rynku komercyjnego. Zajmuje się pośrednictwem w najmie i sprzedaży nieruchomości.
Dział:: Szkolenia
Wielu przedsiębiorców-sprzedawców szuka remedium na problem kiepskiego poziomu sprzedaży. Specjaliści Warto Szkolić na szczęście wiedzą, jak zaradzić kłopotom braku Klientów i niewystarczającego zysku. W tym celu umieściliśmy w swojej ofercie szkolenia sprzedażowe, które mają przekazać właścicielom sklepów, we wszystkich możliwych branżach, niezbędną wiedzę na temat dostępnych technik sprzedażowych.
Dział:: Merchandising
STRÓJ PERSONELU: 

Będąc na terenie sklepu i obsługując Klientów zakładaj firmową odzież aby być rozpoznawalny jako profesjonalny Sprzedawca i pracownik sklepu.
Dział:: Szkolenia
W dniach 06-09.03.2018 przeprowadziliśmy jednoosobowe szkolenie z zakresu budowy strategii biznesowej i marketingowej dla właścicielki przedsiębiorstwa „Raban”. Cykl spotkań odbył się w malowniczo położonej nad warmińskimi jeziorami miejscowości Wiartel. To tutaj wysiłkiem firmy powstaje centrum Wellness & SPA.
Dział:: Szkolenia
Niewątpliwie portal społecznościowy Facebook, z uwagi na swoją popularność, jest gigantycznym medium, pełniącym kluczową funkcję w planowaniu strategii marketingowej firmy. Każdy szanujący się podmiot, działający na rynku usług (wszelkich), powinien posiadać swój profil i regularnie o niego dbać, dodając nowe wpisy. Prowadzenie strony możemy zarówno oddać specjalistom, jak i samodzielnie spróbować opanować tę sztukę. Ważne jest przede wszystkim zadbanie o podstawowe elementy profilu.
Dział:: Szkolenia
Dwudziestego ósmego lutego przeprowadziliśmy dla lubelskiej sieci sklepów spożywczych “Lubelski Handel” całodniowe szkolenie z zakresu merchandisingu stoiska mięsno-wędliniarskiego. Spotkanie odbyło się w jednym ze sklepów firmy.
Dział:: Szkolenia
Merchandising odgrywa niezwykle istotną rolę w procesie budowania wizerunku sklepu. To z kolei bezpośrednio przekłada się na wzrost sprzedaży. Specjaliści Warto Szkolić od lat przeprowadzają szkolenia z tego zakresu, zapoznając właścicieli i pracowników sklepów z zasadami merchandisingu i wprowadzając ich w kuluary tego zagadnienia.
Strona 1 z 37

Newsletter - Bądź na bieżąco!newsletter templates powered by FreshMail

WAŻNE:
Zapisując się na nasz newsletter Wyrażaasz zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu przez Warto Szkolić Sp. z o.o. z siedzibą we Gnieźniew celu otrzymywania newsletterów.

Lista Wpisów

Kalendarz

« Kwiecień 2018 »
Pn Wt Śr Czw Pt Sb Nie
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30