Archiwa: <span>Referencje</span>

Opinie

 • Jesteśmy bardzo zadowoleni ze skorzystania z usług firmy Warto Szkolić. Z całą odpowiedzialnością mogę przyznać, że jest to firma godna zaufania. Bardzo mili pracownicy, którzy przeprowadzili nas przez cały proces dotyczący dofinansowania, realizacji i rozliczenia projektu. Najważniejsze jest to, że firma dopasowała się do naszych potrzeb, a szkolenie przerosło nasze oczekiwania.

  - Agnieszka W-K
 • Osoby z którymi się kontaktowaliśmy wykazały się profesjonalizmem. Szkolenie było bardzo interesujące, jednak żałuje, że nasza firma wybrała tylko jeden dzień szkoleniowy. Wydaje mi się, że większa ilość dni przyniosłaby jeszcze więcej korzyści, a przekazana wiedza nie musiałaby być tak bardzo skondensowana jak miało to miejsce podczas jednego dnia.

  - Dariusz P
 • Dużym atutem firmy jest jej zaangażowanie w otrzymane zlecenie i to, że dopasowuje się do indywidualnych potrzeb klienta. Szkolenie bardzo podobało się wszystkim pracownikom i na pewno jeszcze skorzystamy z usług szkoleniowych tej firmy.

  - Branża mechaniczna
 • Trener prowadzący szkolenie, wykazał się niesamowitą wiedzą i zaangażowaniem. Warte podkreślenia jest to, że szkolenie nie było tylko teorią, ale również praktyką, co zdecydowanie wpłynęło na zadowalające efekty.

  - Uczestnik szkolenia
 • Szkolenia na najwyższym poziomie. Miła rozmowa z pracownikami, którzy cierpliwie wyjaśniają wszystkie procedury dotyczące dofinansowania i realizacji szkolenia.

  - Anna
dodaj opinię

Referencje

SPOŁEM

Współpraca rozpoczęła się 12.01.2022 i trwa stale, ponieważ jest bardzo owocna. Reprezentowany przez przedsiębiorstwo zakres wiedzy, daje klientowi poczucie, że jest w dobrych rękach. Warty odnotowania jest fakt permanentnego podnoszenia kwalifikacji pracowników, dzięki czemu firma jest na bieżąco w kwestii stosowania innowacyjnych rozwiązań.

TRANSPAK

Szkolenia zostały przeprowadzone na najwyższym poziomie merytorycznym, a co jeszcze istotniejsze, przyniosły oczekiwane rezultaty. Szeroko przeanalizowano różne obszary prowadzenia działalności gospodarczej z naciskiem na kompetencje w zarządzaniu oraz koncentrację na straty czy marnotrawstwo. Efekty są na tyle zadowalające, iż już myślimy o kolejnych szkoleniach naszej organizacji.

PASJA

Firma Warto Szkolić stawia nie tylko na profesjonalistów w swoich dziedzinach, ale także na bardzo dobre przygotowanie dydaktyczne swoich trenerów. Otwarte podejście i elastyczność do powierzonych projektów tworzą świetną podstawę do dalszej współpracy. Tym bardziej, że jest to firma godna zaufania i polecenia.

Grupa WENA

Firma Warto Szkolić, jest godna polecenia innym osobą dążącym do zwiększenia skuteczności działania poprzez pozyskanie wiedzy z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej oraz samoobrony.

QLS

Elastyczność i otwartość na potrzeby klienta już podczas wstępnych uzgodnień okazały się w pełni satysfakcjonujące dla naszych pracowników. Zakres szkoleń, metody szkoleniowe, oraz sposób przeprowadzania zajęć, spełniły nasze oczekiwania, a nawet w dużym stopniu je przerosły. Profesjonalna kadra oraz indywidualne podejście do klienta są dodatkowym atutem firmy.

PROVENTO

Zespół Warto Szkolić wykazał się profesjonalizmem i zrozumieniem naszych potrzeb. Wszystkie szkolenia zostały zrealizowane terminowo oraz zgodnie z wytycznymi. Dzięki profesjonalnym trenerom charakteryzowały się wysokim poziomem merytorycznym i doskonałą organizacją zajęć.
pokaż więcej

Zaufali nam