Archiwa: <span>Referencje</span>

Opinie

 • Jesteśmy bardzo zadowoleni ze skorzystania z usług firmy Warto Szkolić. Z całą odpowiedzialnością mogę przyznać, że jest to firma godna zaufania. Bardzo mili pracownicy, którzy przeprowadzili nas przez cały proces dotyczący dofinansowania, realizacji i rozliczenia projektu. Najważniejsze jest to, że firma dopasowała się do naszych potrzeb, a szkolenie przerosło nasze oczekiwania.

  - Agnieszka W-K
 • Osoby z którymi się kontaktowaliśmy wykazały się profesjonalizmem. Szkolenie było bardzo interesujące, jednak żałuje, że nasza firma wybrała tylko jeden dzień szkoleniowy. Wydaje mi się, że większa ilość dni przyniosłaby jeszcze więcej korzyści, a przekazana wiedza nie musiałaby być tak bardzo skondensowana jak miało to miejsce podczas jednego dnia.

  - Dariusz P
 • Dużym atutem firmy jest jej zaangażowanie w otrzymane zlecenie i to, że dopasowuje się do indywidualnych potrzeb klienta. Szkolenie bardzo podobało się wszystkim pracownikom i na pewno jeszcze skorzystamy z usług szkoleniowych tej firmy.

  - Branża mechaniczna
 • Trener prowadzący szkolenie, wykazał się niesamowitą wiedzą i zaangażowaniem. Warte podkreślenia jest to, że szkolenie nie było tylko teorią, ale również praktyką, co zdecydowanie wpłynęło na zadowalające efekty.

  - Uczestnik szkolenia
 • Szkolenia na najwyższym poziomie. Miła rozmowa z pracownikami, którzy cierpliwie wyjaśniają wszystkie procedury dotyczące dofinansowania i realizacji szkolenia.

  - Anna
dodaj opinię

Referencje

CertusVia

W przypadku tego przedsiębiorstwa ryzyko usług gorszej jakości nie istnieje. Świadczenia firmy na rzecz klienta niosą ze sobą wysoką markę i gwarancję rzetelnie wykonanego zadania. Prezentowany przez firmę zasób wiedzy, daje klientowi poczucie, że jest w dobrych rękach. Śmiało można stwierdzić, że pracownicy przedsiębiorstwa są specjalistami w swojej branży. Kontrahent potrzebujący dodatkowych informacji może bez obaw zwrócić się o cenne doradztwo. Pomoc pracowników przy konkretnym wyborze jest znacznym ułatwieniem. Ich szeroka wiedza pozwala sprawnie podjąć trafną decyzję.

SPSHANDEL SP Z O.O.

Wykonawca jakość usług stawia na pierwszym miejscu. Standard pracy stoi u niego na najwyższym poziomie. Godną docenienia jest duża wiedza, jaką posiadają pracownicy firmy. Podczas współpracy z przyjemnością można przekonać się, że personel przedsiębiorstwa to prawdziwi specjaliści. Profesjonalizm sprawia, iż firma w pełni zasługuje na zaufanie klienta. Nie wymaga wyjaśnień, jak istotne jest wynikające z tego poczucie bezpieczeństwa.

SPOŁEM

Współpraca rozpoczęła się 12.01.2022 i trwa stale, ponieważ jest bardzo owocna. Reprezentowany przez przedsiębiorstwo zakres wiedzy, daje klientowi poczucie, że jest w dobrych rękach. Warty odnotowania jest fakt permanentnego podnoszenia kwalifikacji pracowników, dzięki czemu firma jest na bieżąco w kwestii stosowania innowacyjnych rozwiązań.

TRANSPAK

Szkolenia zostały przeprowadzone na najwyższym poziomie merytorycznym, a co jeszcze istotniejsze, przyniosły oczekiwane rezultaty. Szeroko przeanalizowano różne obszary prowadzenia działalności gospodarczej z naciskiem na kompetencje w zarządzaniu oraz koncentrację na straty czy marnotrawstwo. Efekty są na tyle zadowalające, iż już myślimy o kolejnych szkoleniach naszej organizacji.

PASJA

Firma Warto Szkolić stawia nie tylko na profesjonalistów w swoich dziedzinach, ale także na bardzo dobre przygotowanie dydaktyczne swoich trenerów. Otwarte podejście i elastyczność do powierzonych projektów tworzą świetną podstawę do dalszej współpracy. Tym bardziej, że jest to firma godna zaufania i polecenia.

Grupa WENA

Firma Warto Szkolić, jest godna polecenia innym osobą dążącym do zwiększenia skuteczności działania poprzez pozyskanie wiedzy z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej oraz samoobrony.
pokaż więcej

Zaufali nam