Archiwa: <span>Referencje</span>

Opinie

  • Jesteśmy bardzo zadowoleni ze skorzystania z usług firmy Warto Szkolić. Z całą odpowiedzialnością mogę przyznać, że jest to firma godna zaufania. Bardzo mili pracownicy, którzy przeprowadzili nas przez cały proces dotyczący dofinansowania, realizacji i rozliczenia projektu. Najważniejsze jest to, że firma dopasowała się do naszych potrzeb, a szkolenie przerosło nasze oczekiwania.

    - Agnieszka W-K
  • Osoby z którymi się kontaktowaliśmy wykazały się profesjonalizmem. Szkolenie było bardzo interesujące, jednak żałuje, że nasza firma wybrała tylko jeden dzień szkoleniowy. Wydaje mi się, że większa ilość dni przyniosłaby jeszcze więcej korzyści, a przekazana wiedza nie musiałaby być tak bardzo skondensowana jak miało to miejsce podczas jednego dnia.

    - Dariusz P
  • Dużym atutem firmy jest jej zaangażowanie w otrzymane zlecenie i to, że dopasowuje się do indywidualnych potrzeb klienta. Szkolenie bardzo podobało się wszystkim pracownikom i na pewno jeszcze skorzystamy z usług szkoleniowych tej firmy.

    - Branża mechaniczna
  • Trener prowadzący szkolenie, wykazał się niesamowitą wiedzą i zaangażowaniem. Warte podkreślenia jest to, że szkolenie nie było tylko teorią, ale również praktyką, co zdecydowanie wpłynęło na zadowalające efekty.

    - Uczestnik szkolenia
  • Szkolenia na najwyższym poziomie. Miła rozmowa z pracownikami, którzy cierpliwie wyjaśniają wszystkie procedury dotyczące dofinansowania i realizacji szkolenia.

    - Anna
dodaj opinię

Referencje

Hotel Barczyzna Medical SPA

Przedsiębiorstwo trzeba wyróżnić za jakość usług. Należy pochwalić wysiłek zleceniobiorcy, by realizowane przez niego świadczenia miały najlepszą markę. Kontrahent wykazuje zainteresowanie wymaganiami klienta i stara się je w całości zaspokajać. Przedsiębiorca bardzo stara się spełnić oczekiwania zleceniodawcy, dlatego poświęca wiele uwagi realizacji umowy. Wartą odnotowania jest duża baza wiedzy, jaką posiada przedsiębiorstwo. Podczas współpracy z przyjemnością można przekonać się, że personel firmy to prawdziwi profesjonaliści.

Chomik M. Świeży

Przedsiębiorstwo doskonale realizuje się w zakresie terminowości usług. Świadczenia przedsiębiorstwa zawsze są wykonywane o czasie. Niewątpliwie mocną stroną przedsiębiorstwa jest rzetelność. Polecana firma prezentuje swoją ofertę jasno i wyczerpująco. Współpracując z firmą można oczekiwać cennego doradztwa. Co warte pochwalenia - firma służy pomocą przy wyborze najlepszego rozwiązania.

Skivak Sp. z o. o.

Firma jakość produktów zawsze stawia sobie za priorytet. Według mnie rzetelna marka towaru to gwarancja udanej transakcji. Dobrze o firmie świadczy wysoki poziom zaangażowania w przeprowadzenie otrzymanego zlecenia. Przedstawiciele przedsiębiorstwa rzetelnie wykonują zlecone im obowiązki. Rzetelność przedsiębiorstwa nie budzi żadnych zastrzeżeń. Współpraca z przedsiębiorstwem przebiega na bardzo wysokim poziomie.

CertusVia

W przypadku tego przedsiębiorstwa ryzyko usług gorszej jakości nie istnieje. Świadczenia firmy na rzecz klienta niosą ze sobą wysoką markę i gwarancję rzetelnie wykonanego zadania. Prezentowany przez firmę zasób wiedzy, daje klientowi poczucie, że jest w dobrych rękach. Śmiało można stwierdzić, że pracownicy przedsiębiorstwa są specjalistami w swojej branży. Kontrahent potrzebujący dodatkowych informacji może bez obaw zwrócić się o cenne doradztwo. Pomoc pracowników przy konkretnym wyborze jest znacznym ułatwieniem. Ich szeroka wiedza pozwala sprawnie podjąć trafną decyzję.

SPSHANDEL SP Z O.O.

Wykonawca jakość usług stawia na pierwszym miejscu. Standard pracy stoi u niego na najwyższym poziomie. Godną docenienia jest duża wiedza, jaką posiadają pracownicy firmy. Podczas współpracy z przyjemnością można przekonać się, że personel przedsiębiorstwa to prawdziwi specjaliści. Profesjonalizm sprawia, iż firma w pełni zasługuje na zaufanie klienta. Nie wymaga wyjaśnień, jak istotne jest wynikające z tego poczucie bezpieczeństwa.

SPOŁEM

Współpraca rozpoczęła się 12.01.2022 i trwa stale, ponieważ jest bardzo owocna. Reprezentowany przez przedsiębiorstwo zakres wiedzy, daje klientowi poczucie, że jest w dobrych rękach. Warty odnotowania jest fakt permanentnego podnoszenia kwalifikacji pracowników, dzięki czemu firma jest na bieżąco w kwestii stosowania innowacyjnych rozwiązań.
pokaż więcej

Zaufali nam