Doradztwo

Doradztwo

Wychodzimy naprzeciw potrzebom naszych Klientów i wspomagamy dzięki unikatowym rozwiązaniom

Doradztwo

Gdy potrzebny jest plan naprawczy dla Twojej firmy.

Nasze działania wykraczają poza tradycyjną formę szkolenia, dlatego w naszej ofercie znajdziecie Państwo również cały dział usług doradczych. W jego ramach oferujemy mentoring (konsultacje jeden na jeden z ekspertami z Twojej branży), coaching (spotkania skupiające się na rozwijaniu umiejętności menedżerskich i osobistych), trening w miejscu pracy (obserwacja i szkolenia praktyczne połączone z korektą zachowań „na żywo”, w miejscu pracy), oraz Standard Obsługi Klienta (tworzenie i osobiste wdrażanie spersonalizowanego kodeksu poprawnej obsługi klienta).

Co wybrać: klasyczne szkolenie czy doradztwo eksperta?

Zastanawiacie się Państwo, czy wybrać tradycyjne szkolenie, czy skorzystać z usług doradczych? Szkolenia to spotkania mające na celu przede wszystkim rozszerzenie wiedzy uczestników z danego tematu i utrwalenie jej ćwiczeniami praktycznymi. Doradztwo z kolei to proces długofalowy i wieloaspektowy polecany, gdy istnieje potrzeba nie tylko przeszkolenia pracowników, ale również pomocy we wdrożeniu zmian.
Krótko mówiąc, szkolenia poszerzają wiedzę uczestników, a usługi doradcze pomagają w jej jak najlepszym wykorzystaniu w codziennej pracy. Nasi klienci często najpierw biorą udział w szkoleniu, a później, po kilku miesiącach, korzystają z usług doradczych, które bardzo dobrze uzupełniają wcześniej przekazaną wiedzę.

Pozyskaj środki na szkolenia!

My jako firma szkoleniowa napiszemy, złożymy wniosek o dofinansowanie i pozyskamy środki na szkolenie. Usługa jest zupełnie bezpłatna.

Doradztwo - nasza oferta

Sprawdź nas i zobacz opinie Klientów

Wszystkich zainteresowanych coachingiem, mentoringiem, SOK i treningiem w miejscy pracy zapraszamy do kontaktu pod adresem email: [email protected]. Wyślij nam zapytanie ofertowe, a my skontaktujemy się z Tobą. Zachęcamy również do skorzystania z oferty szkoleń dofinansowanych, szczegóły poniżej.