Adobe Photoshop – poziom zaawansowany

Dla kogo?

Szkolenie skierowane dla osób, które mają już pewne doświadczenie w pracy z programem, chcą poznać zaawansowane narzędzia i techniki obróbki obrazu, a także dla osób, które chcą poszerzyć posiadaną wiedzę i umiejętności.

W efekcie szkolenia uczestnik

1

Używać zaawansowanych poleceń programu Adobe Photoshop

2

Tworzyć elementy graficzne

3

Tworzyć fotomontaże z użyciem dodatkowych efektów świetlnych i fotografii w technice hdr

4

Wykorzystać poznane umiejętności do stworzenia strony www

Jesteś zainteresowany?

Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci w doborze odpowiedniego szkolenia i pozyskamy na nie środki.

  Opinie

  Współpraca

  Jesteśmy bardzo zadowoleni ze skorzystania z usług firmy Warto Szkolić. Z całą odpowiedzialnością mogę przyznać, że jest to firma godna zaufania. Bardzo mili pracownicy, którzy przeprowadzili nas przez cały proces dotyczący dofinansowania, realizacji i rozliczenia projektu. Najważniejsze jest to, że firma dopasowała się do naszych potrzeb, a szkolenie przerosło nasze oczekiwania.

  Szkolenie

  Osoby z którymi się kontaktowaliśmy wykazały się profesjonalizmem. Szkolenie było bardzo interesujące, jednak żałuje, że nasza firma wybrała tylko jeden dzień szkoleniowy. Wydaje mi się, że większa ilość dni przyniosłaby jeszcze więcej korzyści, a przekazana wiedza nie musiałaby być tak bardzo skondensowana jak miało to miejsce podczas jednego dnia.

  Profesjonalizm Warto Szkolić

  Dużym atutem firmy jest jej zaangażowanie w otrzymane zlecenie i to, że dopasowuje się do indywidualnych potrzeb klienta. Szkolenie bardzo podobało się wszystkim pracownikom i na pewno jeszcze skorzystamy z usług szkoleniowych tej firmy.
  więcej opinii