napis

telefon-fiolet

+48 608 816 943

facebook-iconyoutube-iconviemo-icon

Merchandising

Specjalizujemy się w praktycznych szkoleniach z zakresu merchandisingu.

Trening odbywa się w miejscu pracy uczestników i pozwala na poznanie teoretycznych praw zarządzania ekspozycją, a także, co najważniejsze, realne doskonalenie umiejętności z tego zakresu. 

Trener wprowadza uczestników w zasady, którymi kierują się konsumenci w trakcie zakupów oraz pozwala im zrozumieć, jak ogromne znaczenie w świetle tych informacji ma właściwa i atrakcyjna prezentacja towaru.

Następnie w oparciu o przedstawione podstawy teoretyczne uczestnicy sami dokonują przekształcenia przestrzeni zakupowej pod czujnym okiem eksperta.

Dzięki temu, poza poznaniem szeregu zasad rządzących światem zakupów, każdy z uczestników bierze aktywny udział w procesie zmiany ekspozycji. Pozwala to na utrwalenie zagadnień  przy pomocy doświadczeniowego zdobywania wiedzy oraz ćwiczenie pozytywnych nawyków dbania o prezentację towaru.

Taka specyfika przygotowania oraz przeprowadzenia treningu nie wyłącza pracownika z wykonywania jego obowiązków w trakcie szkolenia, a dodatkowo w sposób znaczący podnosi poziom jego efektywności.

SZKOLENIE Z ZAKRESU MERCHANDISINGU POZWALA NA:

  • Projektowanie  stref  funkcjonalnych  (przymierzalnie,  kasy,  ekspozycje,  obszary przecen)
  • Aranżację  witryn  sklepowych  (witryny  tematyczne  i  okazjonalne,  techniczne rozwiązania stosowane w wykonaniu witryn)
  • Wykonanie planu sklepu (ścieżka od wejścia do kasy, wykorzystanie przestrzeni w sklepie, ekspozycja towaru przy kasach, meble sklepowe – jak je wykorzystać, towar na ścianie i na ruchomych elementach)
  • Przebudowę sklepu (całkowita bądź częściowa zmiana koncepcji sklepu)

KORZYŚCI Z WPROWADZENIA MERCHANDISINGU:

  • Podniesienie efektywności sprzedaży poprzez zarządzanie powierzchnią sklepu
  • Kształtowanie wnętrza punktu handlowego, tak aby zachęcać klientów
  • Zapewnienie sprawności znalezienia poszukiwanego produktu
  • Możliwość wypromowania/wykreowania punktu handlowego lub konkretnego towaru

Poznaj nasze szkolenia:

Wszystkich zainteresowanych szkoleniami z zakresu merchandisingu zapraszamy do kontaktu z biurem pod adresem: biuro@wartoszkolic.pl

 

Newsletter - Bądź na bieżąco!newsletter templates powered by FreshMail

WAŻNE:
Zapisując się na nasz newsletter Wyrażaasz zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu przez Warto Szkolić Sp. z o.o. z siedzibą we Gnieźniew celu otrzymywania newsletterów.