Coaching

szkolenia sprzedażowe

Coaching

Coaching w jednym zdaniu można zdefiniować jako proces rozwoju potencjału zawodowego. Jest to skuteczna metoda wprowadzania pożądanych zmian, głównie w działaniach związanych z pracą zawodową. Jest to metoda bardzo podobna do mentoringu jednak tutaj nacisk postawiony jest na rozwój umiejętności osobistych, a nie przekazaniu gotowych rozwiązań dla konkretnej branży. Również tutaj gwarancją sukcesu jest ścisła współpraca pomiędzy trenerem a klientem.

Nasza firma specjalizuje się w coachingu menedżerskim. Głównym jego celem jest zwiększenie wykorzystania potencjału menedżerów oraz podniesienie ich ogólnej satysfakcji i celowości podejmowanych działań.

Zwyczajowo proces coachingowy obejmuje siedem do dziesięciu sesji rozłożonych w okresie trzech do siedmiu miesięcy. Zdarza się, że zakończenie jednego procesu staje się inspiracją do podjęcia następnego.

Coaching - korzyści dla Ciebie

Świadomość

Jak świadomie wykorzystać swój potencjał?

Wyznaczanie celów

Jak wyznaczać i osiągać cele?

Najlepsze rozwiązania

Jak wyciągać wnioski i wybierać rozwiązania spośród najlepszych w danej sytuacji?

Work life balance

Jak utrzymywać równowagę między życiem zawodowym a osobistym, dzięki lepszemu zarządzaniu czasem?

Kompetencje interpersonalne

Jak rozwijać kompetencje interpersonalne, takie jak komunikacja, asertywność, perswazja i pewność siebie?

Kreatywność i pewność siebie

Jak rozwinąć swoją kreatywność oraz pewność siebie i swoich umiejętności?

Szkolenia dofinansowane

Jako firma szkoleniowa napiszemy, złożymy wniosek o dofinansowanie i pozyskamy środki na szkolenie. Usługa jest zupełnie bezpłatna.
Pomagamy w pozyskaniu środków na sfinansowanie kursu w ramach BUR (usługi rozwojowe), oraz KFS (Krajowego Funduszu Szkoleniowego).

Usługa coaching firmy “Warto Szkolić” to:

Coaching dla firm i osób prywatnych

Wspólnie ustalamy kontrakt współpracy

Współpraca w oparciu o klauzulę poufności

Bezpłatna "sesja zerowa" na dobry początek

Częstotliwość i miejsce spotkań do Twojej decyzji

Forma usługi: sesje, kontakt telefoniczny i mailowy

Certyfikat na zakończenie szkolenia

Kontakt z trenerem po zakończeniu szkolenia

Materiały szkoleniowe podczas całego procesu

Coaching. Szczegółowe informacje.

Przed podjęciem współpracy z klientem staramy się jak najszczegółowiej opisać sytuację, w związku z którą klient poszukuje porady coacha. Na podstawie obserwacji zachowań, bilansu kompetencji, oraz rozmowy z klientem, coach wyjaśnia prawdopodobne przyczyny zaistnienia problematycznej sytuacji. Na tej podstawie określamy cel spotkań (wypełnienie luki kompetencyjnej, nabycie danych umiejętności), uzgadniamy poziom kompetencji, do którego chce dojść klient. 

Aby współpraca się udała, musi on być równocześnie realny do wykonania w opinii coacha. Dalej określamy również metody i techniki, które zostaną zastosowane w celu osiągnięcia celu, oraz wskaźniki rozliczania celu. Co nie mniej ważne, określamy także działania po zakończeniu sesji spotkań – pokazujemy jaką ścieżkę powinien wybrać klient, gdy cele spotkań zostały spełnione, a jaką, gdy nie udało się ich zrealizować. Wszystkie te szczegóły spisywane są w kontrakcie coachingowym, który obowiązuje obie strony. Dopiero w tym momencie, przystępujemy do pracy właściwej – sesji coachingowych.

Dlaczego my?

W swojej pracy bazujemy na wielu tysiącach godzin szkoleń, coachingów indywidualnych i grupowych, a także na osobistej wieloletniej pracy w roli trenera i coacha.

Proponowana przez zespół formuła to podejście holistyczne. Uwzględnia, że na nasze zachowania ma wpływ więcej czynników niż tylko wiedza i umiejętności. Istotne są także: systemy przekonań i poglądów, zakorzenione nawyki w myśleniu i działaniu, hierarchia wartości, poczucie tożsamości, odczuwanie równowagi pomiędzy życiem osobistym i zawodowym. Każdy z wymienionych wyżej czynników może podnieść lub obniżyć efektywność naszej pracy. Podobnie jak sposób, w jaki zarządzamy naszymi emocjami i budujemy relacje.

Niewątpliwym atutem naszej oferty są osoby coachów – wieloletni praktycy z zakresu zarządzania i handlu.

Skontaktuj się z nami już dziś!

Są Państwo zainteresowani skorzystaniem z coachingu? Zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu +48 608 816 943 i adresem email [email protected]

Nasi trenerzy

Marcin Grzelak
Marcin Grzelak
Merchandising, Sprzedaż
Małgorzata Mrug
Małgorzata Mrug
Zarządzanie zasobami ludzkimi, Relacje interpersonalne
Paweł Muzyczyszyn
Paweł Muzyczyszyn
Zarządzanie, Motywacja

Oto typowy schemat procesu coachingowego prowadzonego przez trenerów “Warto Szkolić”:

Lat doświadczenia
Zadowolonych Klientów
Godzin szkoleniowych

Przeczytaj ostatnie wpisy na naszym blogu