napis

telefon-fiolet

+48 608 816 943

facebook-iconyoutube-iconviemo-icon

Mentoring, który procentuje


Co to jest mentoring?

 

Mentoring to usługa z pogranicza psychologii

i doradztwa biznesowego, kładąca jednak większy nacisk na ten drugi, bardziej praktyczny aspekt.


Mentor tworzy z klientem długotrwałą, partnerską relację, nastawioną na szeroko pojęty rozwój uczestnika oraz realizację jego celów. Ekspert w danej dziedzinie dzieli się z podopiecznym swoją wiedzą oraz doświadczeniem, pomagając mu jednocześnie w odnalezieniu własnego pożądanego kierunku rozwoju. Ponadto mentor dba, aby uczestnik konsekwentnie pozostawał na wyznaczonej drodze do sukcesu.

  Jak nie chwytać przysłowiowych stu srok za ogon, ale tę jedną, właściwą?
 wybor mentoring

Podpowiemy w jakim kierunku rozwijać Twoją firmę.

Zamiast wyręczać w poszukiwaniach, mentor otwiera przed nim szanse i możliwości oraz pomaga mu do nich dotrzeć. Dzięki temu mentoring wspiera rozwój w długim okresie, w oparciu o osobiste atuty przedsiębiorcy i jego firmy.
 

 CZY MENTORING TO COŚ DLA MNIE?

poczatkujacy   doswiadczony

Początkujący przedsiębiorca

Doświadczony przedsiębiorca, w obliczu nagłych zmian
 

   
   
zagubiony nowe

Przedsiębiorca w obliczu zagubienia strategicznego celu firmy

Przedsiębiorca poszukujących nowych ścieżek rozwoju 


KIEDY MENTORING MA SENS?


1. Gdy jesteś w jednej z poniższych sytuacji:

  • Twoja firma rozwija się w szybkich tempie i potrzebujesz podjąć strategiczne decyzje dotyczące dalszych kierunków rozwoju. Mentor ukierunkuje, zawęzi i doprecyzuje Twoje cele.
  • Czujesz, że Twoja firma pomimo wysiłków nie rozwija się tak dynamicznie, jak oczekiwałeś, pomimo włożonego wysiłku i poświęconego czasu. Mentor pomoże odbić się od status quo firmy, pokaże jak na nowo nadać tempa jej rozwojowi.
  • Kiedy Twoja firma przechodzi problemy. Mentor pomoże dotrzeć do sedna problemu i na podstawie swojego doświadczenia pokaże możliwe rozwiązania.2. Gdy wybierzesz właściwego mentora.

Najważniejsze, aby Twoim mentorem nie została „osoba z ulicy”, ekspert-teoretyk od wszystkiego. Dokładnie sprawdź, czy osoba, która ma pomóc Twojej firmie to praktyk, który może wykazać wieloletnie doświadczenie i sukcesy w zarządzaniu firmą. Mentorzy firmy „Warto Szkolić” to właśnie takie osoby:

Marcin Grzelak Joanna Cieślak-Ospalska  Jacek Andrusiewicz  
     
Marcin Grzelak – merchandising, sprzedaż  	Joanna Cieślak-Ospalska – marketing, budowanie marki Jacek Andrusiewicz – sprzedaż, zarządzanie
     

Posiada ponad piętnastoletnie doświadczenie, piastował stanowiska handlowe, menedżerskie i trenerskie w grupie Media Expert.
Założyciel i właściciel firmy „Warto Szkolić”.

Zajmuje się strategiami komunikacyjnymi i wizerunkowymi firm. Wcześniej przez kilkanaście lat pracowała w mediach, kierując  toruńskim oddziałem Radia ZET Gold i bydgoskiego Radia PLUS. Od dziewiętnastu lat prowadzi mentoring handlowców i menedżerów, warsztaty dedykowane zespołom i działom handlowym firm, szkolenia otwarte i działania mentorskie ucząc i podnosząc kompetencje sprzedażowe na rynku.
 

3. Gdy dobrze przygotujesz się na spotkanie.

Praca mentora przyniesie najlepsze rezultaty, jeżeli dobrze przemyślisz cel, w którego osiągnięciu oczekujesz pomocy. Zastanów się również nad ewentualnymi powodami, które nie pozwalają Ci zrealizować założonego planu rozwoju firmy. Mentor ma doświadczenie, ale to Ty masz informacje, na podstawie których może wysnuć precyzyjne wnioski i zarekomendować kierunki działań.

 

NASZA PRACA, TWOJE KORZYŚCI

 
Oto efekty, które zobaczysz po odbyciu konsultacji mentorskich z jednym z naszych ekspertów:

  • zaczniesz osiągać cele, które sobie wyznaczyłeś,
  • staniesz się świadomy swoich mocnych i słabych stron,
  • zyskasz większą pewność siebie i swoich umiejętności,
  • będziesz w stanie ocenić na gorąco sytuację z różnych perspektyw,
  • będziesz lepiej wyciągał wnioski i potrafił wybrać najlepsze rozwiązania spośród dostępnych w danej sytuacji,
  • zwiększysz kontrolę nad jakością całego procesu,

 

Zainteresowanych naszymi usługami z zakresu mentoringu zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu +48 608 816 943 i adresem email biuro@wartoszkolic.pl. Wyślij nam zapytanie ofertowe, a my skontaktujemy się z Tobą.

Newsletter - Bądź na bieżąco!newsletter templates powered by FreshMail

WAŻNE:
Zapisując się na nasz newsletter Wyrażaasz zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu przez Warto Szkolić Sp. z o.o. z siedzibą we Gnieźniew celu otrzymywania newsletterów.