,

Skorzystaj z dofinansowanych szkoleń!

Skorzystaj z dofinansowanych szkoleń!

Jeśli jesteś pracodawcą, który pragnie rozwijać kompetencje zawodowe własne oraz swoich pracowników, ten program stworzony jest właśnie dla Ciebie!

Krajowy Fundusz Szkoleniowy 2016 powstał, aby poszerzać kwalifikacje pracowników oraz pracodawców i lepiej przystosować je do dynamicznie zmieniającej się gospodarki. Inwestycja w kapitał kadrowy pozwala ulepszyć pozycję zawodową pośród konkurencji.

Z dofinansowania może skorzystać każdy pracodawca (nawet jeśli nie posiada osobowości prawnej) oraz osoba fizyczna (jeśli zatrudnia co najmniej jednego pracownika). Co ważne, na przeszkodzie nie stoi ani rodzaj umowy, ani wymiar etatu, w jakim zatrudnieni są pracownicy.

dof 1

W ramach KFS mikroprzedsiębiorcy mogą otrzymać dofinansowanie pokrywające cały koszt szkolenia. Pozostali przedsiębiorcy mogą starać się o pokrycie z KFS aż 80 % kosztów kształcenia. Kwota dofinansowania na jednego uczestnika szkolenia w obu przypadkach nie może przekroczyć trzykrotności przeciętnego wynagrodzenia w danym roku.

 

W ramach projektu zorganizujemy i przeprowadzimy dofinansowane szkolenia dostosowane do specyfiki branży Przedsiębiorcy oraz uwzględniające wszystkie jego indywidualne potrzeby i oczekiwania.dof 2

 

Ponadto nasi doradcy przeprowadzą Pracodawcę przez całą procedurę zdobywania środków. Oferujemy pomoc w sporządzaniu i przygotowywaniu wniosków oraz możliwość konsultacji w sprawie jakichkolwiek wątpliwości.

 

Posiadamy stuprocentową skuteczność w wspieraniu przedsiębiorców w staraniach o dofinansowanie. Żaden z przygotowanych przez nas w poprzednich latach wniosków nie spotkał się z odmową.

 

Wszystkie firmy, które zdecydowały się na współpracę z nami w ramach dofinansowania z KFS są zadowolone z poszerzenia kompetencji swoich pracowników oraz podniesienia pozycji na rynku.

 

Skontaktuj się z ekspertem Warto Szkolić, aby skorzystać z dofinansowanych szkoleń:

Marcin Grzelak, trener i prezes Warto Szkolić

[email protected]

tel: 608816943

Informacje o KFS 2016 na stronie Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznejhttps://www.mpips.gov.pl/praca/fundusz-pracy/rok-2016/

Śledź nas i Udostępniaj w sieci społecznościowej

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *