Umiejętności osobiste

Szkolenia - umiejętności osobiste

Umiejętności osobiste

Postaw na rozbudowę umiejętności osobistych swoich pracowników, a zapobiegniesz utracie kluczowych specjalistów i zbudujesz efektywny, silnie zmotywowany do pracy zespół. Sprawdź co dają nasze szkolenia.

Nasza oferta obejmuje szeroki wachlarz szkoleń z zakresu umiejętności osobistych, pozwalających utrzymać zaangażowanie pracownika, obniżyć poziom stresu związany z wykonywanymi obowiązkami, pomóc mu w zwiększeniu efektywności i zadowolenia z pracy, a także nauczyć radzić sobie w konfliktach interpersonalnych.

Korzyści ze szkolenia

Rozwiązywanie konfliktów

Zapisując pracowników na szkolenia firmy „Warto Szkolić” pomożesz im rozwiązywać konflikty w zespole, radzić sobie ze stresem i lepiej zarządzać czasem

Komunikacja z zespołem

Biorąc udział w naszych zajęciach poprawisz swoją komunikację z podwładnymi.

Komfort pracy

Wszystkie te zabiegi, wskazówki razem pomogą Twoim pracownikom czuć się dobrze w Twojej firmie

Wzrost zaangażowania

Biorąc udział w naszych zajęciach poprawisz zaangażowanie swoich pracowników co wpłynie na ich wydajność.

Szkolenia dofinansowane

Jako firma szkoleniowa napiszemy, złożymy wniosek o dofinansowanie i pozyskamy środki na szkolenie. Usługa jest zupełnie bezpłatna.
Pomagamy w pozyskaniu środków na sfinansowanie kursu w ramach BUR (usługi rozwojowe), oraz KFS (Krajowego Funduszu Szkoleniowego).

Zobacz nasze przykładowe szkolenia

Efektywny pracownik

Przykładowy program: Techniki kreatywnego myślenia

Zgrany zespół

Przykładowy program: Komunikacja w sytuacjach trudnych

Zadowolony pracownik

Przykładowy program: Organizacja czasu pracy - zarządzanie sobą w czasie

Szczegółowe informacje na temat szkoleń

Właśnie takiego zespołu potrzebuje Twoja firma, aby poprawić jakość obsługi klienta, budować lojalność i zwiększać sprzedaż. Wszystkich zainteresowanych szkoleniami sprzedażowymi zapraszamy do kontaktu pod adresem email: [email protected].

Co dają nasze szkolenia?

Uczymy pracowników jak właściwie wykorzystać ich osobisty potencjał, dzięki wzmocnieniu i maksymalnym wykorzystaniu posiadanych przez nich zasobów. Pomagamy usprawnić obszary kompetencji związane z komunikacją, zarządzaniem oraz negocjowaniem. Angażujemy pracownika w warsztatowe zadania, które dużo silniej przekładają się na realne efekty szkolenia niż typowe zajęcia teoretyczne. Dzięki skupieniu na praktycznym aspekcie nasze zajęcia przynoszą wymierne i trwałe korzyści.

Dodatkowym atutem szkoleń firmy „Warto Szkolić” jest wysoka personalizacja spotkań – każde realizowane przez nas szkolenie traktujemy jak indywidualne zamówienie.  Schemat tworzymy na podstawie analizy potrzeb danego klienta, co pozwala nam odpowiedzieć nawet na najbardziej specyficzne oczekiwania. 

Sprawdź jak działamy!

Zachęcamy do zapoznania się ze sprawozdaniami z naszych szkoleń z zakresu komunikacji interpersonalnej, radzenia sobie z presją czasu i stresem – zobacz jak będzie wyglądało Twoje szkolenie:

Nasi trenerzy

Katarzyna Zych
Katarzyna Zych
Szkolenia marketingowe, Umiejętności osobiste,
Lat doświadczenia
Zadowolonych Klientów
Godzin szkoleniowych

Przeczytaj ostatnie wpisy na naszym blogu