Akademia Menadżera Cyfryzacji – Zarządzanie zmianą

Dla kogo?

Szkolenie przeznaczone do kadry menadżerskiej, kierowników.

W efekcie szkolenia uczestnik

1

Posiada kluczową wiedzę dotyczącą procesu wdrażania zmian

2

Zna style reagowania na zmianę i potrafi je rozpoznać wśród pracowników

3

Potrafi konstruktywnie reagować na zmianę

4

Potrafi odpowiednio komunikować zmianę innym pracownikom

1. Bariery i pomosty w zarządzaniu zmianą

 • Jak zidentyfikować czynniki blokujące i sprzyjające zmianie w przedsiębiorstwie oraz opracować dopasowaną strategię wdrożeniową.

2. Komunikacja w okresie zmiany

 • W jaki sposób przygotować strategię komunikacyjną w związku ze zmianą i jak komunikować się na poszczególnych etapach wprowadzania zmiany

3. Partycypacja w zmianie

 • W jaki sposób uwzględnić kluczowych interesariuszy w procesie zmiany, określić ich role i cele, kształtować poczucie współodpowiedzialności, prowadzić ewentualne negocjacje

4. „Czynnik ludzki” zmiany

 • Czynniki psychologiczne i emocje uaktywniające się w procesie zmiany – jak nimi zarządzać.

5. Lider zmiany

 • Moduł poświęcony rozwijaniu kompetencji liderów zmiany w zakresie tworzenia pozytywnego stosunku do nowych wyzwań, motywowania, przekonywania i przewodzenia w okresie zmiany

6. Opór i konflikt w związku ze zmianą

 • Opór i konflikt to naturalne elementy procesu wprowadzania zmiany, jak wykorzystać budujący potencjał konfliktu i nie pozwolić by stał się blokerem zmian.

7. Narzędzia wspomagające proces zmiany

 • Jak skutecznie dobrać i wdrożyć narzędzia przydatne w zarządzaniu zmianą w przedsiębiorstwie.

Jesteś zainteresowany?

Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci w doborze odpowiedniego szkolenia i pozyskamy na nie środki.

  Opinie

  Współpraca

  Jesteśmy bardzo zadowoleni ze skorzystania z usług firmy Warto Szkolić. Z całą odpowiedzialnością mogę przyznać, że jest to firma godna zaufania. Bardzo mili pracownicy, którzy przeprowadzili nas przez cały proces dotyczący dofinansowania, realizacji i rozliczenia projektu. Najważniejsze jest to, że firma dopasowała się do naszych potrzeb, a szkolenie przerosło nasze oczekiwania.

  Szkolenie

  Osoby z którymi się kontaktowaliśmy wykazały się profesjonalizmem. Szkolenie było bardzo interesujące, jednak żałuje, że nasza firma wybrała tylko jeden dzień szkoleniowy. Wydaje mi się, że większa ilość dni przyniosłaby jeszcze więcej korzyści, a przekazana wiedza nie musiałaby być tak bardzo skondensowana jak miało to miejsce podczas jednego dnia.

  Profesjonalizm Warto Szkolić

  Dużym atutem firmy jest jej zaangażowanie w otrzymane zlecenie i to, że dopasowuje się do indywidualnych potrzeb klienta. Szkolenie bardzo podobało się wszystkim pracownikom i na pewno jeszcze skorzystamy z usług szkoleniowych tej firmy.
  więcej opinii