fbpx
Małgorzata Mrug

Małgorzata Mrug

Zarządzanie zasobami ludzkimi, Relacje interpersonalne

Jest aktywna zawodowo od ponad 17 lat, w tym przez 13 lat piastowała stanowiska menedżerskie. W swojej karierze miała styczność z różnorodnymi branżami i kulturami organizacyjnymi.

Jako trener biznesu specjalizuje się w szkoleniach menedżerskich oraz zagadnieniach zarządzania zasobami ludzkimi, psychologicznych aspektów relacji interpersonalnych oraz sprzedaży i obsługi klienta. Pełni także rolę doradcy w zakresie HR, usprawniania działania organizacji oraz rozwoju. Prelegentka na wielu konferencjach branżowych.

W trakcie swojej kariery trenera przeprowadziła 3500 godzin szkoleń oraz 700 godzin warsztatów na uczelniach wyższych. Do grona jej klientów należą m.in. firmy: Aquanet, Avans, Bemo Motors, Bonduelle, BZWBK, Coccodrillo, Makro i Volkswagen.

Absolwentka studiów podyplomowych z psychologii zarządzania, mediacji i negocjacji oraz zarządzania wartością klienta. Ponadto ukończyła Akademię Trenera Biznesu WSB i uzyskała certyfikaty: akredytowany konsultant Insight Discovery i Extended DISC, coach ICC oraz trener metodyki TenStep™.