,

Szkolenie "Zaawansowane negocjacje" dla firmy M.A.S.

Szkolenie "Zaawansowane negocjacje" dla firmy M.A.S.

11 grudnia wraz z firmą M.A.S. ćwiczyliśmy negocjacje realizując szkolenie “Zaawansowane Negocjacje”. Szkolenie odbyło się w Wiśle. Uczestnikami było dwunastu pracowników przedsiębiorstwa zajmujących się sprzedażą, doradztwem technicznym, zakupami oraz prezes firmy.  M.A.S. to skrót od pełnej nazwy firmy: Myślimy, Analizujemy, Sprzedajemy, z którego wprost wynika dewiza firmy: „Zanim spełnisz potrzeby swojego Klienta, poznaj je wszystkie i zrozum”.  Firma zlokalizowana jest w konurbacji górnośląskiej.

Cele szkolenia

Celem szkolenia była poprawa umiejętności negocjacyjnych, w tym w szczególności znajdowanie rozwiązań dylematów negocjacyjnych.

Przebieg szkolenia

Szkolenie koncentrowało się na rozwoju praktycznych umiejętności negocjacyjnych w kontekście rozmów biznesowych prowadzonych na co dzień przez uczestników. Uczestnicy wykazywali zaangażowanie, z otwartością  i zaciekawieniem uczestniczyli w ćwiczeniach i dyskusjach inicjowanych przez trenera. Wszystkie zagadnienia omawiane w ramach szkolenia miały zastosowanie praktyczne, jednocześnie będąc umocowane w teorii negocjacji. 

A które elementy szkolenia okazały się najbardziej przydatne według samych pracowników firmy M.A.S.? Zdecydowanie ćwiczenia “real-life” - trener wykorzystał przykłady z sytuacji negocjacyjnych wymienionych przez samym uczestników; dylematów z którymi oni sami musieli się zmierzyć.  Wspólnie odtworzyliśmy te sytuacje, znajdując potencjalne rozwiązania - podpowiedzi, jaki ruch powinni podjąć pracownicy M.A.S. gdy kolejny raz znajdą się w podobnej sytuacji.

Efekty szkolenia "Zaawansowane negocjacje"

Uczestnicy nauczyli się jak zwiększać swoją skuteczność w negocjacjach. Zarówno pod względem osiąganych wyników, jak i utrzymywania długotrwałych relacji z partnerami negocjacyjnymi.  Szkolenie pomoże również zwiększyć zysk wynikający z odpowiednio przeprowadzanych negocjacji. 

Zapraszamy do udziału w naszych szkoleniach z zakresu negocjacji na różnych poziomach.

 

Trenerzy “Warto Szkolić

Śledź nas i Udostępniaj w sieci społecznościowej

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *