Akademia Menedżera MŚP 2 - 2. Makroregion

Akademia Menedżera MŚP 2 - 2. Makroregion

W ramach makroregionu drugiego w programie obsługiwane są województwa mazowieckie i lubelskie, czyli przedsiębiorstwa, których główną siedzibą są w/w województwa.

Operatorem, czyli pośrednikiem obsługującym program Akademia Menedżera MŚP 2  dla PARP jest Krajowa Izba Gospodarcza. Projekt realizowany jest a terminie: 1.07.2020 – 30.06.2022. Celem projektu jest przeszkolenie kadr menedżerskich w obszarach zarządzania przedsiębiorstwem oraz zasobami ludzkimi.

Akademia Menedżera MŚP 2 - rekrutacja w 2. makroregionie

Rekrutacja do projektu odbywa się cyklicznie w 21-dniowych rundach w trakcie całego okresu trwania projektu lub do czasu wyczerpania przewidywanych środków. Informacje o nadchodzących naborach Operator publikuje na swojej stronie internetowej z minimum 7-dniowym wyprzedzeniem. W projekcie Akademia Menedżera MŚP 2 udział wziąć mogą  mikro-, małe-, lub średnie przedsiębiorstwa. Aby wziąć udział w projekcie, ważnym aspektem jest to, że firma musi spełniać warunki uzyskania pomocy de minimis lub pomocy publicznej.

Akademia Menedżera - wsparcie w pozyskaniu środków

Nasza firma oferuje kompleksowe wsparcie i pomoc w procesie pozyskiwania środków w ramach programu.

Posiadamy kompetentnych pracowników i ogromne doświadczenie w wspieraniu przedsiębiorstw w procesie uzyskiwania dofinansowań na usługi szkoleniowe.

W przypadku wątpliwości lub po więcej informacji zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami:

Agnieszka Beym
Kierownik Działu Obsługi Dofinansowań
Tel. Kom. +48 577 780 677
[email protected]

Adrian Błaszak
Specjalista ds. dofinansowań
Tel. Kom. +48 537 988 688
[email protected]

Śledź nas i Udostępniaj w sieci społecznościowej

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *