Szkolenia MS Office i prawne dla właściciela apteki Magnuspharm

Szkolenia MS Office i prawne dla właściciela apteki Magnuspharm

Ostatnio z naszych usług skorzystał właściciel jednej z łódzkich aptek, firma Goldpharm. Zrealizowaliśmy trzy dni szkolenia MS Office oraz sześć dni szkolenia z prawa pracy i kodeksu cywilnego. W szkoleniach wzięło udział dziesięciu uczestników. Byli to zarówno managerzy, osoby mające bezpośredni kontakt z klientem, jak i pracownicy techniczni. Szkolenie odbyło się w Łodzi, w siedzibie firmy.

Goldpharm jest właścicielem apteki Magnuspharm, którą prowadzi od 2006 roku.

Cele, przebieg i rezultaty szkolenia prawnego

Szkolenie prawne poprowadziliśmy, nietypowo jak na nas, w bardzo tradycyjne formie. A to ze względu na konieczność przekazania twardej wiedzy – głównym celem szkolenia było poznanie przez uczestników najważniejszych przepisów prawa pracy. Tak więc metodami pracy była prezentacja i wykład oparte na skrypcie (firma Goldpharm otrzymała skrypt po zakończeniu kursu).

Zdecydowanie najbardziej przydatne dla uczestników okazało się poznanie obowiązków wynikających z Kodeksu Pracy, w tym najbardziej zasady rozwiązywania umów o pracę w różnych przypadkach.

Dzięki szkoleniu uczestnicy stali się bardziej świadomi swoim obowiązków – są teraz solidniejszymi i bardziej odpowiedzialnymi pracownikami. Wiedzą jak przebiega proces rekrutacji, jakie prawa i obowiązki ma pracodawca w przypadku np. zwolnienia pracownika.

Cele, przebieg i rezultaty szkolenia MS Office

W ramach spotkania realizowaliśmy kurs z zakresu Worda, Excela i Power Pointa na poziomie podstawowym. Trener zapoznawał uczestników z zakresem każdego z programów, a następnie ćwiczyliśmy już w praktyce. W ramach kursu pracownicy firmy Goldpharm nauczyli się: tworzyć profesjonalne bazy danych, przygotowywać analizy finansowe oraz szybko pobierać dane ze stworzonych dokumentów Excel.

Za najbardziej przydatne uczestnicy uznali szkolenie z zakresu MS Excel, w szczególności tworzenie podstawowych arkuszy kalkulacyjnych.

Szkolenie odbyło się w miłej atmosferze. Pracownikom firmy Goldpharm dziękujemy za udział w naszym cyklu szkoleniowym, a wszystkich Was zapraszamy na nasze szkolenia MS Office i szkolenia prawne dla firm.

Trenerzy “Warto Szkolić”

Śledź nas i Udostępniaj w sieci społecznościowej

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *