,

Promocja szkoleń dofinansowanych na targach sieci Euro

Promocja szkoleń dofinansowanych na targach sieci Euro
Kilka miesięcy temu przeprowadziliśmy na zlecenie Euro Polska Sieć Handlowa cykl szkoleń. Współpraca ta zaowocowała zaproszeniem do zaprezentowania się w organizowanych przez Spółkę targach. W spotkaniu udział wzięło kilkadziesiąt podmiotów, wytwórców produktów sprzedawanych w punktach należących do Spółki: firmy kosmetyczne, z branży zdrowej żywności, firmy spożywcze. Targi odbyły się 6 października w miejscowości Wiartel, w zajeździe Przylasek.

Jedyna firma szkoleniowa zaproszona na targi

Głównym celem spotkania było poszerzenie współpracy między właścicielami sklepów zrzeszonych w sieci Euro a producentami. Co warto zaznaczyć, Warto Szkolić było jedyną firmą szkoleniową, która otrzymała możliwość wzięcia udziału w targach.

Firma Warto Szkolić na targach sieci Euro

My wystawiliśmy swoje usługi w celu zachęcenia zarówno właścicieli sklepów, jak i producentów do skorzystania z oferty naszych szkoleń dofinansowanych.

Każdy uczestnik targów, który odwiedził nasze stanowisko otrzymał materiały promocyjne, w tym wkładkę specjalnie zaprojektowaną na targi, dotycząca możliwości zdobycia środków na szkolenia dofinansowane z Bazy Usług Regionalnych oraz Krajowego Funduszu Szkoleniowego. Podczas targów była także rozprowadzana najnowsza (październikowa) gazetka sieci Euro, w której umieściliśmy reklamę naszej firmy.

Mieliśmy również okazję zaprezentować się na forum, ponieważ oprócz standu, każdy uczestnik targów miał możliwość przygotować wystąpienie dla wszystkich zgromadzonych. Wykorzystaliśmy tę szansę i zaprezentowaliśmy naszą ofertę szkoleń dofinansowanych ze środków publicznych.

W prezentacji opisaliśmy ścieżki pozyskiwania środków na szkolenia z BUR i KFS oraz przygotowaliśmy zestawienie pokazujące, które ze źródeł może być lepszym wyborem w zależności od rozmiaru firmy. Na koniec przedstawiliśmy własne doświadczenia związane z pozyskiwaniem środków, rozdaliśmy broszury informacyjne i zaprosiliśmy do skorzystania z naszej pomocy w pozyskiwaniu funduszy z BUR i KFS.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani uzyskaniem dofinansowania na szkolenia, zapraszamy do kontaktu.

Śledź nas i Udostępniaj w sieci społecznościowej

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *