napis

telefon-fiolet

+48 608 816 943

facebook-iconyoutube-iconviemo-icon

Strona GłównaSzkoleniaSzkolenia Menedżerskie

Szkolenia Menedżerskie


Zaufaj naszemu wieloletniemu doświadczeniu i popraw umiejętności menedżerskie swoich pracowników, a zwiększysz efektywność i motywację do pracy całego zespołu. Z nami zbudujesz również silną markę osobistą pracodawcy i eksperta.


KORZYŚCI ZE SZKOLENIA 

Szkolenia z logiem „Warto Szkolić”, to duży nacisk na ćwiczenia praktyczne, w tym realizowane na podstawie konkretnych przykładów z firmy klienta. Nasi trenerzy to praktycy i szkoleniowcy z długoletnim doświadczeniem – przekażą wartościową, przydatną w codziennej pracy wiedzę, a dzięki dziesiątkom zrealizowanym szkoleń umiejętnie zaangażują w zajęcia. W ankietach poszkoleniowych zawsze otrzymujemy wysokie noty za stopień przełożenia wiadomości ze szkolenia na codzienną pracę uczestników.
 

ZOBACZ JAK WYGLĄDAJĄ NASZE SZKOLENIA MENEDŻERSKIE 


Podczas szkoleń dowiesz się:

  • Jak umiejętnie delegować zadania
  • Jak motywować przy pomocy metod pozafinansowych
  • Jak zarządzać zespołem
  • Jak komunikować się z konkretnymi typami pracowników
  • Jak osiągnąć w oczach zespołu pozycję prawdziwego lidera
  • Jak radzić z trudnymi klientami i kontrahentami
  • Jak zbudować silną markę pracodawcy i osobistą.NASZA OFERTA

W naszej ofercie znajdziecie Państwo zarówno szkolenia z tradycyjnie pojmowanego zarządzania zespołem (Szkolenie EFEKTYWNY MENEDŻER), jak i z budowania pozycji lidera w grupie (Szkolenie TEAMLEADER. LIDER NIEMALOWANY). Prowadzimy również szkolenia z zakresu zarządzania strategicznego, z dużym naciskiem na ćwiczenie umiejętnej komunikacji na linii firma-klient, firma-kontrahent, czy pracodawca-pracownicy (Szkolenie ZARZĄDZANIE STRATEGICZNE). Jako usługę uzupełniającą typowe umiejętności zarządzania firmą i pracownikami proponujemy szkolenia ze świadomego budowania marki firmy i przedsiębiorcy (Szkolenie BRAND BUILDING). Szczegóły naszej oferty:


EFEKTYWNY MENEDŻER TEAMLEADER LIDER NIEMALOWANY ZARZĄDZANIE BRAND BUILDING

Dla kogo:

Menedżerowie i team leaderzy, oraz pracownicy przygotowywani do podjęcie jednej z tych ról

Korzyści:

Zwiększenie efektywności pracy zarządzanej grupy pracowników, m.in. poprzez przydział zadań ściśle dopasowany  do umiejętności i typu osobowości konkretnych członków zespołu oraz poprzez umiejętnie dobrany styl komunikacji.

Szczegółowy program szkolenia: 

Efektywny menedżer branży produkcyjnej

Dla kogo:

Aktualni team leaderzy lub pracownicy przygotowywani do podjęcia tej roli

Korzyści: 

Przejście z pozycji zarządcy – osoby rozdzielającej zadania, do pozycji lidera zespołu, który zaraża pasją i wyznacza akceptowane przez współpracowników cele.

Szczegółowy program szkolenia:

Leadership – warsztatowe szkolenia dla liderów

 

Dla kogo:

Właściciele firm, kadra zarządzająca

Korzyści:
Uzyskanie profesjonalnego wsparcia w tworzeniu strategii firmy; dobór stylu zarządzania najodpowiedniej dopasowanego do potrzeb i uwarunkowań konkretnego przedsiębiorstwa; zarządzanie w sytuacjach wyjątkowych: zarządzanie zmianą i zarządzanie kryzysowe, komunikacja z klientem trudnym

Szczegółowy program szkolenia:

Zarządzanie zespołem w pigułce

Dla kogo:

Właściciele firm

Korzyści:
W zależności od wybranego programu szkolenia: budowa wizerunku firmy przyjaznej pracownikowi (przyciąganie potencjalnych pracowników i zatrzymywanie obecnych) lub budowanie marki osobistej.

Szczegółowy program szkolenia:

Employer branding - jak stworzyć silną markę pracodawcyZachęcamy do zapoznania się z przykładowymi relacjami z naszych szkoleń dotyczących zarządzania zespołem, przedsiębiorstwem i zarządzaniem w branży produkcyjnej:


 
ZYSKAJ DOFINANSOWANIE NA TWOJE SZKOLENIE:

 
KRAJOWY FUNDUSZ SZKOLENIOWY (KFS)  BUR (BAZA USŁUG ROZWOJOWYCH) 
   
kfs bazau


KTO POPROWADZI TWOJE SZKOLENIE?

W “Warto Szkolić” od samego początku wiesz, kto będzie Twoim szkoleniowcem. Nie jesteśmy grupą anonimowych “ludzi od szkoleń”, ale zespołem długoletnich praktyków, którzy podczas zajęć dzielą się praktycznymi przykładami z zarządzania firmą i zespołem. Oto Państwa szkoleniowcy:

 
Marcin Grzelak Joanna Cieślak-Ospalska  Szymon Nęcki
     
Marcin Grzelak – merchandising, sprzedaż  	Joanna Cieślak-Ospalska – marketing, budowanie marki  Szymon Nęcki – negocjacje, zarządzanie
     

Posiada ponad piętnastoletnie doświadczenie, piastował stanowiska handlowe, menedżerskie i trenerskie w grupie Media Expert.
Założyciel i właściciel firmy „Warto Szkolić”.

Zajmuje się strategiami komunikacyjnymi i wizerunkowymi firm. Wcześniej przez kilkanaście lat pracowała w mediach, kierując  toruńskim oddziałem Radia ZET Gold i bydgoskiego Radia PLUS. Jest trenerem umiejętności menedżerskich, szczególnie tych związanych ze sztuką negocjacji, zarządzaniem zespołem i skuteczną komunikacją.


Wszystkich zainteresowanych szkoleniami zapraszamy do kontaktu pod adresem email biuro@wartoszkolic.pl i numerem telefonu +48 608 816 943.

Więcej informacji o programach z których można pozyskać środki na nasze szkolenia, w ramach Bazy Usług Rozwojowych tutaj
i Krajowego Funduszu Szkoleniowego tutaj.

Newsletter - Bądź na bieżąco!newsletter templates powered by FreshMail

WAŻNE:
Zapisując się na nasz newsletter Wyrażaasz zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu przez Warto Szkolić Sp. z o.o. z siedzibą we Gnieźniew celu otrzymywania newsletterów.