napis

telefon-fiolet

+48 608 816 943

facebook-iconyoutube-iconviemo-icon

Strona GłównaSzkoleniaSzkolenia Menedżerskie

Szkolenia Menedżerskie

Czego menedżer może się dowiedzieć?

Szkolenie ma służyć rozwijaniu posiadanych umiejętności przywódczych oraz aktywizowaniu dotychczas uśpionych.

Pokazujemy, jaką misję mają osoby na stanowiskach kierowniczych oraz pomagamy im wykształcić narzędzia niezbędne do zarządzania grupami ludzi. Ponadto przekazujemy wiedzę dotyczącą podstawowych pojęć w biznesie, takich jak np. coaching i mentoring, a także naprowadzamy na reguły efektywnego reagowania na zmiany w funkcjonowaniu firmy.

Szkolenie umożliwia rozwinięcie zdolności budowania więzi w zespole, realizowania wspólnej wizji zespołowej oraz efektywnego kontaktu z podwładymi w postaci delegowania zadań oraz skutecznych metod motywowania. 

Co menedżer może zyskać?

Po szkoleniu uczestnik będzie potrafił efektywnie zarządzać czasem swoim oraz podwładnych, co pozwoli podnieść skuteczność pracy całego zespołu. Dzięki maksymalnemu wykorzystaniu potencjału firmy oraz jej pracowników możliwe będzie podniesienie poziomu sprzedaży, a co za tym idzie zdobycie przewagi konkurencyjnej.

Pokonywanie wyzwań na stanowisku kierowniczym

W dzisiejszych czasach, charakteryzujących się nieustającą zmiennością oraz natłokiem zadań, takie umiejętności jak skuteczne delegowanie zadań, efektywne motywowanie pracowników oraz sprawne zarządzanie zasobami ludzkimi są niezbędne na stanowisku kierowniczym. Nasze szkolenia wychodzą naprzeciw potrzebom współczesnych przywódców.

Poznaj nasze szkolenia:

    • Jestem szefem, jestem coachem
    • Fachowy menadżer

 

 

 

 

Newsletter - Bądź na bieżąco!newsletter templates powered by FreshMail

WAŻNE:
Zapisując się na nasz newsletter Wyrażaasz zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu przez Warto Szkolić Sp. z o.o. z siedzibą we Gnieźniew celu otrzymywania newsletterów.