napis

telefon-fiolet

+48 608 816 943

facebook-iconyoutube-iconviemo-icon

Strona GłównaSzkoleniaUmiejętności osobiste

Umiejętności osobiste


Postaw na rozbudowę umiejętności osobistych swoich pracowników, a zapobiegniesz utracie kluczowych specjalistów i zbudujesz efektywny, silnie zmotywowany do pracy zespół. Sprawdź co dają nasze szkolenia.

 
 Co robić, żeby nie tracić cennych pracowników?
 

MAMY DLA CIEBIE PLAN RATUNKOWY

kolo2

 

Dlaczego rozwijanie umiejętności osobistych jest tak istotne, szczególnie dzisiaj?

Rynek pracy w Polsce to obecnie rynek pracownika. Gdy już uda Ci się znaleźć i zatrudnić eksperta, to chcesz go oczywiście zatrzymać jak najdłużej. Nie jest to jednak sprawa prosta, bo rotacja na rynku jest naprawdę duża. Jak więc zatrzymać pracowników, na których nam zależy? Na pewno wyższe zarobki nie wystarczą, bo jak pokazują badania, ponad 80% pracowników odchodzi z przyczyn pozafinansowych. Ludzie odchodzą najczęściej z pracy z powodu:

  • zaburzenia balansu praca – życie prywatne,
  • konfliktów interpersonalnych wśród pracowników,
  • braku możliwości rozwoju,
  • problemów z komunikacją na linii przełożony-pracownik, braku informacji zwrotnej i poczucia niedocenienia.

Zapisując pracowników na szkolenia firmy „Warto Szkolić” pomożesz im rozwiązywać konflikty w zespole, radzić sobie ze stresem i lepiej zarządzać czasem. Z kolei sam biorąc udział w naszych zajęciach poprawisz swoją komunikację z podwładnymi. Wszystkie te zabiegi razem pomogą Twoim pracownikom czuć się dobrze w Twojej firmie i zwiększą ich zaangażowanie.

 

 
ZYSKAJ DOFINANSOWANIE NA TWOJE SZKOLENIE:

 
KRAJOWY FUNDUSZ SZKOLENIOWY (KFS)  BUR (BAZA USŁUG ROZWOJOWYCH) 
   
kfs bazau


NASZA OFERTA

Nasza oferta obejmuje szeroki wachlarz szkoleń z zakresu umiejętności osobistych, pozwalających utrzymać zaangażowanie pracownika, obniżyć poziom stresu związany z wykonywanymi obowiązkami, pomóc mu w zwiększeniu efektywności i zadowolenia z pracy, a także nauczyć radzić sobie w konfliktach interpersonalnych.

 
EFEKTYWNY
PRACOWNIK
ZGRANY ZESPÓŁ ZADOWOLONY PRACOWNIK

Dla kogo:

kierownicy, managerowie

Korzyści:

Uczestnik szkolenia, w zależności od wybranego przez siebie zagadnienia, wzmocni swoje umiejętności autoprezentacji, pozna skuteczne metody rozwijania kreatywności i zwiększania efektywności swojej pracy.

Szczegółowy program szkolenia: 

Techniki kreatywnego myślenia

Dla kogo:

pracownicy teamów

Korzyści: 

Uczestnicy szkolenia poprawią współpracę w zespole, a przede wszystkim lepiej poznają przyczyny powstawania konfliktów w zespole i sposoby ich rozwiązywania.

Szczegółowy program szkolenia:

Komunikacja w sytuacjach trudnych

 

Dla kogo:

pracownicy działów z dużą rotacją

Korzyści:
Szkolenie pomoże zatrzymać pracowników, którzy przejawiają oznaki wypalenia zawodowego/ niezadowolenia z obecnego miejsca pracy. Spotkanie pokaże jak godzić życie zawodowe z prywatnym i jak radzić sobie ze stresem.

Szczegółowy program szkolenia:

Organizacja czasu pracy - zarządzanie sobą w czasieJAKIE SZKOLENIE NAJLEPSZE DLA MOJEJ FIRMY?

Skontaktuj się z nami
 email biuro@wartoszkolic.pl
 +48 608 816 943. 

POMOŻEMY W PODJĘCIU DECYZJI

 
NASI TRENERZY
Szkolenia z zakresu umiejętności osobistych poprowadzą dla Państwa nasi doświadczeni trenerzy:

Aldona Litwińska Katarzyna Konieczna Maciej Sasin
     
 Aldona Litwińska – umiejętności osobiste, zarządzanie czasem
7.	Katarzyna Konieczna – komunikacja, budowanie zespołu
 Maciej Sasin – komunikacja, efektywny system pracy
     
Posiada ponad 15 – letnie doświadczenia jako coach, trener i psycholog sportowy. Od 2005 roku członek Polskiego Komitetu Psychologów Olimpijskich. Pracowała dla wielu firm, m.in.: Auchan, Carlsberg, Hewlett Packard, Bols czy IKEA.

Przez ponad 12 lat praktyki trenerskiej i konsultanckiej przeprowadziła ponad 1500 godzin szkoleniowych. Z wykształcenia prawnik, akredytowany konsultant Insights Discovery i FACET5.  Wykładowca i trener zagadnień z zakresu psychologii w biznesie oraz w rozwoju osobistym. Przeprowadził około 800 dni szkoleniowych dla ponad 3000 uczestników. Brał udział i projektował około 60 sesji assessment center. 

 
 

CO DAJĄ NASZE SZKOLENIA?

Uczymy pracowników jak właściwie wykorzystać ich osobisty potencjał, dzięki wzmocnieniu i maksymalnym wykorzystaniu posiadanych przez nich zasobów. Pomagamy usprawnić obszary kompetencji związane z komunikacją, zarządzaniem oraz negocjowaniem. Angażujemy pracownika w warsztatowe zadania, które dużo silniej przekładają się na realne efekty szkolenia niż typowe zajęcia teoretyczne. Dzięki skupieniu na praktycznym aspekcie nasze zajęcia przynoszą wymierne i trwałe korzyści.

 
Dodatkowym atutem szkoleń firmy „Warto Szkolić” jest wysoka personalizacja spotkań – każde realizowane przez nas szkolenie traktujemy jak indywidualne zamówienie.  Schemat tworzymy na podstawie analizy potrzeb danego klienta, co pozwala nam odpowiedzieć nawet na najbardziej specyficzne oczekiwania. SPRAWDŹ JAK DZIAŁAMY

Zachęcamy do zapoznania się ze sprawozdaniami z naszych szkoleń z zakresu komunikacji interpersonalnej, radzenia sobie z presją czasu i stresem – zobacz jak będzie wyglądało Twoje szkolenie:


Zapraszamy do kontaktu pod adresem email biuro@wartoszkolic.pl i numerem telefonu +48 608 816 943. 


Pomagamy w pozyskaniu środków na szkolenia z Bazy Usług Rozwojowych (BUR) oraz Krajowego Funduszu Szkoleniowego (KFS). Więcej informacji o możliwym wsparciu z BUR znajdziecie Państwo tutaj oraz KFS tutaj.

 

Newsletter - Bądź na bieżąco!newsletter templates powered by FreshMail

WAŻNE:
Zapisując się na nasz newsletter Wyrażaasz zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu przez Warto Szkolić Sp. z o.o. z siedzibą we Gnieźniew celu otrzymywania newsletterów.