,

Kolejne spotkanie z “Alchemikiem” :) Szkolenie sprzedażowe dla restauracji i przebudowa menu

Kolejne spotkanie z “Alchemikiem” :) Szkolenie sprzedażowe dla restauracji i przebudowa menu

Miesiąc po naszym pierwszym spotkaniu z pracownikami restauracji „Alchemik”, z radością ponownie zawitaliśmy w ich gościnne progi 🙂 Na przełomie maja i czerwca zrealizowaliśmy tutaj cykl szkoleniowy obejmujący zarządzanie placówką gastronomiczną, obsługę klienta, RODO oraz warsztat barmański. Tym razem zajęliśmy się sprzedażą i negocjacjami w ofercie z dowozem. Szkolenie sprzedażowe dla restauracji "Alchemik" zrealizowaliśmy 8 lipca.

szkolenia dla restauracji

Cele szkolenia

Celem szkolenia była poprawa zdolności negocjacyjno-sprzedażowych uczestników, a także przebudowa menu restauracji.

Przebieg szkolenia

Nasze szkolenie sprzedażowe dla restauracji "Alchemik" było mocno praktyczne, nastawione na zdobycie przez uczestników konkretnych, przydatnych w codziennej pracy umiejętności.

Dlatego w jego trakcie zrealizowaliśmy m.in.:

  • umiejętne przedstawianie oferty: negocjowanie cen, stosowanie języka korzyści,
  • wymianę doświadczeń z organizacji poprzednich imprez okolicznościowych, wspólne rozważenie mocnych i słabych tych realizacji,
  • przygotowanie trzech wersji menu, każda w innej wersji cenowej (pomoc merytoryczna i grafika),
  • stworzenie menu bankietowego (w tym sposoby obliczania marży i konstruowania menu bankietowego dla różnych typów klientów).

W trakcie szkolenia pracowaliśmy metodą warsztatową, z dużym naciskiem na wymianę doświadczeń i dyskusję proponowanych przez trenera rozwiązań.

Rezultaty szkolenia sprzedażowego dla restauracji "Alchemik"

Podsumowując, nasze szkolenie sprzedażowe dla restauracji Alchemik zaowocowało przede wszystkim lepszym dopasowaniem oferty do potrzeb różnorodnych klientów (trzy wersje menu) oraz zdobyciem praktycznych umiejętności skutecznych metod negocjacji i technik sprzedaży. Dziękujemy „Alchemik” za okazane zaufanie i ponowne skorzystanie z naszych usług, a wszystkich Was zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Najlepszy czas na szkolenie jest z pewnością właśnie teraz!

Trenerzy “Warto Szkolić”

Jeśli chcesz otrzymywać na bieżąco informacje odnośnie możliwości rozwoju Twojej firmy, poznać praktyczne narzędzia i być na bieżąco z biznesowymi trendami, dołącz do naszego newslettera!

Śledź nas i Udostępniaj w sieci społecznościowej

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *