fbpx
Aldona Litwińska

Aldona Litwińska

Umiejętności osobiste, Zarządzanie czasem

Posiada ponad 15 – letnie doświadczenia jako coach, trener i psycholog sportowy. Od 2005 roku członek Polskiego Komitetu Psychologów Olimpijskich. Autorka programu relaksacji i obniżania napięcia.

Specjalizuje się w pracy trenerskiej i coachingowej w obszarach radzenia sobie ze stresem, integracji, budowania zespołu, kreatywności i zarządzania czasem. Chętnie podejmuje się także szkoleń wyjazdowych w plenerze, które wykorzystują elementy sportowe i zabaw integracyjnych.

Przeprowadziła 2850 godzin szkoleniowych dla 2200 uczestników. Pracowała dla wielu firm, m.in.: Auchan, Carlsberg, Hewlett Packard, Bols czy IKEA.

Absolwentka psychologii na UJ w Krakowie. Ukończyła dwie szkoły coachingu: "The Art And Science of Coaching" w Erickson College International, Szkołę Coachów Organizacji Rozviyak oraz dwie szkoły trenerskie na poziomie zaawansowanym - Szkołę Trenerów Organizacji Prorozvoyovo oraz Małopolską Szkołę Trenerów Organizacji ROZVIYAK.

W swojej kieruje się celem: rozwijać potencjał drzemiący w ludziach i i wyzwalać motywację w dążeniu do celów zawodowych i osobistych.

Katarzyna Zych

Katarzyna Zych

Szkolenia marketingowe, Umiejętności osobiste,

Strateg komunikacji marki, specjalista public relations, socjolog.

Od ponad 9 lat związana z obszarem komunikacji marketingowej i kompetencji miękkich. Działa zgodnie z przekonaniem, że obecnie nie wystarczy, kiedy marki opowiadają własną historię – liczy się to, w jaki sposób działają.

Jako trener, zrealizowała ponad 10 000 h szkoleniowych oraz doradczych. Pracuje zarówno z markami komercyjnymi jak i podmiotami ekonomii społecznej – udowadnia, że biznes może być dobry, a to, co społeczne może być również biznesem. Pozostaje aktywna na forum mediów branżowych tworząc m.in. artykuły dla magazynu Marketer+. Bywa, że staje oko w oko nie tylko z wyzwaniami biznesu, ale również ze studentami, realizując od 5 lat jako wykładowca – praktyk zajęcia z obszaru komunikacji interpersonalnej.

Absolwentka podyplomowych studiów „Akademia Trenera” Wyższej Szkoły Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa w Poznaniu; licencjat z zakresu Public Relations, wizerunku firmy i instytucji, projektowania komunikacji – absolwentka Dolnośląskiej Szkoły Wyższej we Wrocławiu; mgr socjologii – absolwentka jednolitych studiów magisterskich na kierunku socjologia, absolwentka studiów podyplomowych w zakresie marketingu internetowego w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu.