O nas

Misją naszej firmy jest usprawnienie funkcjonowania organizacji

poprzez rozwijanie kompetencji i wzmacnianie potencjału jej pracowników

Każde szkolenie jest dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta, dzięki ich skrupulatnej identyfikacji i analizie. Oferujemy zarówno krótkie treningi, jak i długie cykle warsztatów. Nasze działania wykraczają poza tradycyjne formy szkoleń, ponieważ w naszej ofercie posiadamy również coaching, mentoring oraz trening w miejscu pracy.

Kompleksowa oferta szkoleniowa i usług doradczych.

Każdy może wybrać interesującą usługę z naszej oferty.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami na temat naszej oferty lub bezpośredni kontakt telefoniczny: 608 816 943

Szkolenia sprzedażowe

Szeroki wachlarz tematyczny pozwoli Ci wybrać szkolenie, które dokładnie spełni Twoje oczekiwania. Nie korzystamy z gotowych programów, tworzymy je specjalnie dla Ciebie.

Szkolenia menedżerskie

Chcesz wiedzieć jak motywować zespół do działania, delegować zadania, przeprowadzać trudne rozmowy z pracownikami? Bogata oferta szkoleń z zarządzania czeka na Ciebie!

Szkolenia marketingowe

Bogata oferta szkoleń z zakresu marketingu internetowego prowadzonych przez najwyższej klasy specjalistów. Skuteczny marketing to absolutny obowiązek!

Trening w miejscu pracy

Jest najbardziej efektywnym sposobem na podniesienie kompetencji. Oferujemy zarówno trening sprzedażowy, jak i menedżerski.

Filmy szkoleniowe

Wyróżnia nas stosowanie nowych technologii edukacyjnych, do których należą: filmy szkoleniowe, instruktażowe czy szkolenia multimedialne.

Umiejętności osobiste

Planujesz zmienić pracę, chcesz awansować? Każdy powód jest dobry, aby podnieść swoje kompetencje. Inwestycja w siebie zawsze się opłaca.

Coaching

Kompetencje uzyskane dzięki coachingu nie tylko ułatwiają docieranie do celu, ale też w znaczny sposób podnoszą poziom ogólnej efektywności działania.

Mentoring

Wspiera realny i wszechstronny rozwój kariery lub przedsiębiorstwa. Otwiera szanse oraz daje możliwości by do nich dotrzeć.

Standard obsługi klienta

Właściwie stworzony oraz prawidłowo wdrożony, może realnie wpływać na kreowanie pozytywnego wizerunku firmy, a także na wzrost kompetencji pracowników.

Szkolenia komputerowe

Oferujemy szkolenia z obsługi programów komputerowych na każdym poziomie, od początkującego po zaawansowany. Przed każdym szkoleniem przeprowadzamy teksty aby szkolenie było jak najbardziej efektywne.

Merchandising

Specjalizujemy się w praktycznych szkoleniach z zakresu merchandisingu. Zobacz naszą kompleksową ofertę w tym zakresie i sprawdź jak wykorzystać merchandising w Twoim biznesie.

Szkolenia dofinansowane

Na każde działanie dostępne w naszej ofercie możemy zdobyć dla Ciebie dofinansowanie. Niezależnie od tego, czy jest to tradycyjne szkolenie, czy nagranie filmu szkoleniowego.

Szkolenia transportowe

W naszej ofercie znajdziesz szkolenia przeznaczone zarówno dla właścicieli firm, jak i dla pracowników. Przewidzieliśmy m.in. specjalne szkolenia dla kierowców, np. z zakresu obsługi tachografów.

Szkolenia prawne

Szkolenia z zakresu prawa przydadzą się przede wszystkim osobom, zajmującym kierownicze stanowiska w przedsiębiorstwach (właścicielom, prezesom, członkom zarządu, managerom itd.)

Szkolenia dla działu zakupów

Dzięki naszym szkoleniom dowiecie się także, jak zarządzać zespołem zakupowym, aby działał on jak „dobrze naoliwiona maszyna”. A także jak powinno wyglądać planowanie i organizacja pracy działu zakupów

Nasi Partnerzy

Poniżej firmy i organizacje, z którymi mieliśmy przyjemność współpracować

Z sukcesem pozyskujemy dla klientów środki na szkolenia.

Nasz profesjonalizm potwierdzają wysokie oceny audytów.

Firma “Warto Szkolić” z sukcesem pozyskuje dla swoich klientów środki na szkolenia, a profesjonalizm naszych usług potwierdza przyznanie certyfikatu SUS 2.0. Usługi naszej firmy zostały docenione nie tylko przez niezależne instytucje, ale również przez samych Klientów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą szkoleniową.