Dofinansowania dla firm - postaw na rozwój w pandemii

obrazek do dofinansowania dla firm

Po roku nieprzewidywalnego zamykania i otwierania części branż gospodarki z powodu pandemii, wszyscy są tym zmęczeni. Firmy upadają lub mają przestój w prowadzeniu działalności. Wydaje się, że szczęśliwie jesteśmy już  blisko ustabilizowania sytuacji i skończenia z lockdownem.

Wisi nad nami jednak realne widmo kryzysu gospodarczego. Czy rynek w ogóle powróci do takiego kształtu, jaki istniał przed pandemią? Jak się zmieni? Niepewność może wywoływać stres i niepokój, a przedłużający się przestój w pracy - marazm u Twoich pracowników. Dowiedz się, jakie dofinansowania dla firm pomogą Ci przetrwać kryzys.

 

Dofinansowania dla firm podczas przestoju ekonomicznego

 

Zamiast bezczynnie czekać na rozwój sytuacji i martwić się o przyszłość swojej firmy, zacznij działać. Odpowiedz na przestój w gospodarce najlepiej jak to możliwe. Zaskocz klientów wyższym standardem oferowanych przez siebie usług i wyprzedź konkurencję. Istotne jest, żebyś zadbał/a o mobilizację i pozytywne nastawienie siebie i swoich pracowników. Jak? Co możesz zrobić podczas przestoju ekonomicznego?

Dobrym pomysłem jest wykorzystanie tego czasu na szkolenia dostosowane do profilu Twojej działalności. Możesz podnieść kompetencje menadżerskie, rozwinąć umiejętności sprzedażowe swoich pracowników lub nauczyć się skutecznych technik marketingowych. Inwestowanie w zasoby ludzkie zawsze jest opłacalne dla firm. 

Jednak skąd wziąć fundusze na inwestycje w dobie kryzysu gospodarczego? Czas przestoju w gospodarce zwykle nie oznacza korzystnego czasu finansowego dla firmy. To, co może odpowiedzieć na Twoje potrzeby, to dofinansowania dla firmy na szkolenia.

 

Dofinansowania dla firm na szkolenia dla pracowników i szefów

 

Niezależnie od tego czy jesteś małym, średnim, czy dużym przedsiębiorcą, możesz uzyskać dofinansowanie dla firm na szkolenia dla siebie lub/i swoich pracowników. Nie tylko przeprowadzimy ciekawe i skuteczne szkolenie dostosowane do profilu działalności i potrzeb Twojej firmy, ale załatwimy też wszystkie formalności. Z nami uzyskasz dofinansowanie szkoleń z trzech źródeł: Bazy Usług Rozwojowych, Krajowego Funduszu Szkoleniowego oraz Akademii Menadżera. Możesz zyskać nowe kompetencje, podnieść kwalifikacje swoich pracowników, otrzymać mnóstwo inspiracji do tego w jakim kierunku rozwijać swoją firmę. Możesz zwiększyć jej konkurencyjność oraz nabyć motywację do pracy, której teraz najbardziej potrzebujesz Ty i Twoi ludzie. 

 

Przestój w pracy jako szansa na rozwój firmy

 

Każdy kryzys jest szansą na rozwój. Warto wykorzystać dostępne zasoby. Skoro w okresie kryzysu gospodarczego, zaliczasz przestój w pracy, to najlepszym wyjściem będzie dynamiczny rozwój, który pomoże Twojej firmie dostsować się do nowych potrzeb rynkowych. Właśnie teraz jest najlepszy moment na szkolenia w Twojej firmie.

Chcesz dowiedzieć się wiecej na temat szkoleń dofinansowanych dla Twojej firmy? Skonaktuj się z nami:

Marzena Jaworska
Doradca Klienta Biznesowego
tel. kom. +48 577 720 977
[email protected]

Śledź nas i Udostępniaj w sieci społecznościowej

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *