napis

telefon-fiolet

+48 608 816 943

facebook-iconyoutube-iconviemo-icon

Strona GłównaSzkolenia

Szkolenia

SZKOLENIA z naciskiem na praktykę  tarcza Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej oferty szkoleniowej:

 

NASZA OFERTA

 


 

Jesteśmy firmą szkoleniową z dużym doświadczeniem. Z powodzeniem, od wielu lat, prowadzimy szkolenia sprzedażowe, merchandisingowe, managerskie oraz z zakresu umiejętności osobistych. Nowością w naszej ofercie są szkolenia marketingowe (online marketing: pozycjonowanie stron, zarządzanie w social media, public relations dla firm) oraz obsługi programów komputerowych (szkolenie Excel, Word, Access). Kliknij poniżej i sprawdź szczegóły:


 seo word Na wszystkie szkolenia możemy dla Państwa pozyskać dofinansowanie w ramach usług rozwojowych BUR i KFS. Więcej informacji tutaj:

  

ZYSKAJ DOFINANSOWANIE NA TWOJE SZKOLENIE:


KRAJOWY FUNDUSZ SZKOLENIOWY (KFS)  BUR (BAZA USŁUG ROZWOJOWYCH) 
   
kfs bazauNasze metody szkoleniowe

Każde nasze szkolenie jest dostosowane do indywidualnych oczekiwań Klienta. Dzięki wcześniejszej identyfikacji i analizie potrzeb firmy wszystkie nasze działania są szyte na miarę potrzeb Klienta. Przeprowadzamy zarówno krótkie treningi, jak i długie cykle warsztatów. W zależności od potrzeb klienta stosujemy dodatkowe, nieszablonowe rozwiązania: gry szkoleniowe oraz interaktywne szkolenia flash.

casestudyAnaliza przypadku (case study) – nic tak nie zapada w pamięć jak opisy konkretnych, z życia wziętych przykładów. Wychodzimy od analizy jednego z elementów codziennej pracy uczestników i zderzamy go z materiałami zaprezentowanymi podczas szkolenia. W ten sposób pracownicy uczą się stosować informacje z kursu w konkretnych, problematycznych sytuacjach i bardzo szybko przekładają zdobytą wiedzę na codzienną pracę.kameraĆwiczenia z kamerą – jedną rzeczą jest to jak myślimy, że zachowujemy się w stosunku do klienta, a drugą, jak to wygląda z jego strony. Ćwiczenia scenek z kamerą pozwalają spojrzeć na swoją pracę z zewnątrz i dokładnie przeanalizować sygnały niewerbalne jakie wysyłamy, na tej podstawie wprowadzając konieczne korekty w gestykulacji czy mimice twarzy.


gryGry szkoleniowe  – umiejętnie stosowane pozwalają na wzbudzenie wysokiego poziomu zaangażowania uczestników, prowadzą ich do właściwych, rozwojowych wniosków oraz ćwiczą umiejętności niezbędne do wykonywania ich zawodu.flashInteraktywne szkolenia flash
– szkolenie w postaci interaktywnego kursu komputerowego. Pozwala ono na samodzielne przejście uczestnika przez poszczególne etapy nauki, a filmy obrazujące przykłady danych zagadnień utrwalają zdobyty materiał. Może stanowić swojego rodzaju podręcznik obsługi klienta, czy też ustrukturyzowanie standardów panujących w firmie.  Szkolenie flash doskonale utrwala materiał z przebytego szkolenia, a także umożliwia późniejsze przeszkolenie nowych pracowników bez żadnych dodatkowych kosztów.


filmyFilmy szkoleniowe
– wysoce skuteczne uzupełnienie zadań wdrożeniowych realizowanych przez pracowników zakończeniu szkolenia. W materiale filmowym możemy przygotować np. instrukcję prawidłowej obsługi klienta czy zasady ułożenia towaru, spersonalizowane pod potrzeby konkretnego sklepu.tablicaZadania wdrożeniowe przed i po szkoleniu
– doskonała baza do rozpoczęcia procesu nauczania oraz utrwalene jego efektu 


Każde nasze szkolenie to...

Badanie potrzeb klienta – szczegółowy research informacji o firmie oraz w razie wyrażenia takiej chęci, również wstępny audyt pracowników. Tak przygotowani jesteśmy w stanie przygotować bardzo dobrze dopasowany program szkoleniowy, silne zindywidualizowany i uwzględniający specyficzne potrzeby i życzenia klienta.

Nacisk na zadania praktyczne – Twoi pracownicy docenią czas poświęcony na spotkanie z trenerami naszej firmy. Część wykładową ograniczamy do koniecznego minimum, skupiając się na zajęciach praktycznych, zawsze opartych na konkretnych przykładach z życia firmy uczestników i ich codziennej pracy. Tak mocno angażująca formuła spotkań sprawia, że przekazywana wiedza zapada w pamięć i jest wdrażana w życie, już od pierwszego dnia po szkoleniu.

Rozbudowane materiały szkoleniowe dla uczestników:

  • Skrypt szkoleniowy, który strukturyzuje, uzupełnia oraz poszerza wiedzę zdobytą na szkoleniu.
  • Arkusze zadań wdrożeniowych i arkusze ćwiczeń szkoleniowych, które można wykorzystać w przyszłości.Nasze atuty: mocny nacisk na praktykę, doświadczenie i wysokie oceny uczestników

Jeżeli szukasz firmy, która położy nacisk na przekazanie praktycznej wiedzy, to dobrze trafiłeś. Specjalizujemy się właśnie w szkoleniach praktycznych – pomagamy doskonalić umiejętności specyficzne dla danej branży, pracując z uczestnikami na realnych przykładach codziennych sytuacji zawodowych.

Doświadczenie, pasja i wiedza potwierdzona licznymi certyfikatami pozwalają nam tworzyć szkolenia najwyższej jakości. Zachęcamy do zapoznania się z profilami naszych szkoleniowców https://wartoszkolic.pl/trenerzy oraz referencjami od naszych klientów https://wartoszkolic.pl/referencje, żeby osobiście przekonać się, że nasze szkolenia spełnią Państwa oczekiwania.

300 zrealizowanych szkoleń!

Tak, za nami już ponad 300 przeprowadzonych spotkań szkoleniowych. To, co cieszy nas najbardziej, to wysokie przełożenie zdobytej wiedzy na zastosowanie w codziennej pracy, potwierdzane w ankietach przez uczestników naszych szkoleń.Główne cechy oferty szkoleniowej Warto Szkolić, wyróżniające firmę na tle konkurencji:

  • Naszą specjalnością są szkolenia praktyczne w postaci warsztatów w miejscu pracy. 
  • Pracujemy z uczestnikami na realnych przykładach codziennych sytuacji zawodowych, w tym z ich własnego miejsca pracy,
  • Nie znajdziesz nas za biurkiem, czytających uczestnikom szkolenia prezentację z Power Pointa. Nasze spotkania to teoria w pigułce i rozbudowana część warsztatowa.
ZOBACZ JAK PRACUJEMY!

Szkolenie dla firmy Vox
Merchandising i sprzedaż

 


Szkolenie dla firmy DDD
Skuteczne zarządzanie i przywództwo 

Szkolenie dla Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej
Trening umiejętności liderskich Skorzystaj z naszej oferty, a zrozumiesz, że naprawdę WARTO SZKOLIĆ! Zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu +48 608 816 943 lub adresem email biuro@wartoszkolic.pl. Wyślij nam zapytanie ofertowe a My skontaktujemy się z Tobą.

 


SZKOLENIA WARTO SZKOLIĆ


mozaika logo

Newsletter - Bądź na bieżąco!newsletter templates powered by FreshMail

WAŻNE:
Zapisując się na nasz newsletter Wyrażaasz zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu przez Warto Szkolić Sp. z o.o. z siedzibą we Gnieźniew celu otrzymywania newsletterów.