Akademia Menadżera MŚP

Akademia Menadżera MŚP

Dla kogo dedykowany jest projekt Akademia Menadżera? Jak pozyskać środki?

Czym jest Akademia Menadżera?

Menadżer to coraz częściej spotykane stanowisko, jednak osób posiadających odpowiednie kompetencje nie jest już tak wiele, dlatego właśnie powstał projekt Akademia Menadżera. Akademia menadżera jest kolejnym projektem szkoleń dofinansowywanych z własnym budżetem w wysokości 50 700 000 złotych. Projekt Akademia Menadżera realizowany jest za pośrednictwem Bazy Usług Rozwojowych.

Stanowisko menedżerskie wymaga uzyskania odpowiednich kompetencji. Ale, aby poznać przepis na menadżera i zdobyć odpowiednie szkolenie dla siebie bądź swoich pracowników, najpierw należy zbadać zapotrzebowanie w tym zakresie. I to zbadać nie byle jak – określając luki w kompetencjach pracowników wyższego szczebla oraz samego zarządu i nakreślając plan rozwoju. Warto wspomnieć, że jeżeli jesteście właścicielami małych bądź mikro firm, na start możecie uzyskać aż 80% dofinansowania!

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości uruchamia projekt Akademia Menadżera MMŚP, podczas której masz szansę zdobyć przepis na idealnego menadżera!

Kompetencje menadżerskie gwarancją sukcesu.

Każdy przedsiębiorca wie, a przynajmniej wiedzieć powinien, że wysoko wykwalifikowana oraz kompetentna kadra zarządzająca może znacznie przyspieszyć rozwój firmy, poprzez umiejętne zarządzanie zespołem i realizowanie celów danego przedsiębiorstwa. Dlatego też, to właśnie ta część zespołu pracowników powinna być najczęściej wysyłana na szkolenia czy też motywowana do jak najlepszego działania. To oni kierują większością struktur firmy, więc to w interesie przedsiębiorcy jest nieustanne podnoszenie ich kwalifikacji. Program Akademia Menadżera oferuje dofinansowania na szkolenia zarówno dla osób będących już na stanowiskach kierowniczych, jak i dla osób będących kandydatami do objęcia stanowiska kierowniczego.

Jak wygląda wsparcie szkoleniowe i dofinansowania?

O wsparcie w programie Akademia Menadżera należy się starać wyłącznie w makroregionie, na terenie którego firma ma swoją siedzibę. Projekt realizowany jest w 5 makroregionach. Dofinansowanie w każdym makroregionie waha się od 7 do 9 mln złotych.

Makroregiony w programie Akademia Menadżera obejmują następujące województwa:

W tym regionie operatorem jest Stowarzyszenie „Centrum Rozwoju Ekonomicznego Pasłęka”, a tytuł projektu brzmi „Menadżer jutra”;

Koszt całkowity projektu: 9 642 473, 38 zł

W tym regionie operatorem jest HRP Group Sp. z o. o., a tytuł projektu brzmi „Przepis na Menadżera”; 

Koszt całkowity projektu:  11 136 000 zł

W tym regionie operatorem jest Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego SA, a tytuł projektu brzmi „Akademia Menadżera Makroregion 3 – Małopolska MŁP, Podkarpacie PKR, Świętokrzyskie ŚW ”;

Koszt całkowity projektu:  9 220 871,00 zł

W tym regionie operatorem jest PULS SYSTEMY ORGANIZACJI SZKOLEŃ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, a tytuł projektu brzmi „Kompetencje menadżerskie gwarancją sukcesu”;

Koszt całkowity projektu:  10 657 496, 57 zł

W tym regionie operatorem jest MDDP Akademia Biznesu Sp. z o.o., a tytuł projektu brzmi „Akademia Menadżera MŚP – wsparcie dla mikro małych i średnich firm z woj. dolnośląskiego, lubuskiego, wielkopolskiego i zachodniopomorskiego”

Koszt całkowity projektu:  11 945 945,00  zł

Jeżeli chcesz mieć w swojej firmie nie tylko pracowników etatowych wyższego szczebla, a prawdziwych menadżerów jutra, którzy pomogą Twojej firmie odnieść sukces skontaktuj się z nami! 

Nasza oferta

Szkolenia

Sprawdź naszą bogatą ofertę szkoleń sprzedażowych, menadżerskich, z umiejętności osobistych oraz merchandisingu. Kompleksowa oferta oraz obsługa dofinansowania.

Doradztwo

Oferujemy profesjonalne usługi doradcze obejmujące Mentoring, Coaching, Standard Obsługi Klienta. Elastyczną ofertę dopasowujemy do indywidualnych potrzeb.

Merchandising

Sprawdź ofertę na realizację szczegółowego audytu Twojego sklepu i podpowiedź, co możesz naprawić w prosty sposób i niskim kosztem. 

Filmy szkoleniowe

Filmy szkoleniowe m.in. do prezentacji produktu, jako instrukcja prawidłowej obsługi klienta, do prezentacji firmy, przeprowadzenia badania tajemniczego klienta.